kmail_text_calendar_plugin - en to bg translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
bg: Избор на участници

en: Click to add a new attendee
bg: Натиснете тук, за да добавите нов участник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
bg: Добавяне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
bg: Премахване

en: Keep me informed about status changes of this incidence.
bg: Информиране при промяна в състоянието на това събитие.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
bg: Изберете делегат

en: Delegate:
bg: Делегиране:

en: Comment:
bg: Коментар:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
bg: Няма прикачен файл, наречен "%1", намерен в поканата.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
bg: Приложението за покана "%1" е уеб връзка, която е недостъпна оттози компютър. Моля, помолете организатора на събитието да преиздаде поканатас вграден прикачен файл вместо връзка.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
bg: <qt> Нито една от вашите самоличности не отговаря на приемника на това съобщение, <br/> моляизберете, кой от следните адреси е ваш, <br/> ако има такъв, или изберете такъвот вашите самоличности, които да използвате в отговора: </qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
bg: <qt> Няколко от вашите самоличности съответстват на приемника на това съобщение, <br/> Моля, изберете, кой от следните адреси е ваш: </qt>

en: Select Address
bg: Избор на адрес

en: Answer:
bg: Отговор:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
bg: Отхвърлено: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
bg: Несигурен: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
bg: Прието: %1

en: Invitation answer attached.
bg: Приложен отговор на поканата.

en: Incidence with no summary
bg: Събитие без обобщение

en: Answer: %1
bg: Отговор: %1

en: Delegated: %1
bg: Делегирано: %1

en: Forwarded: %1
bg: Препратено: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
bg: Отказано контрапредложение: %1

en: "%1" occurred already.
bg: "%1" вече се случи.

en: "%1" is currently in-progress.
bg: "%1" в момента протича.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
bg: "%1", случва се през целия ден днес, в момента протича.

en: "%1" is past due.
bg: "%1" е просрочен.

en: "%1" has already started.
bg: "%1" вече е започнало.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
bg: "%1", случва се целодневно днес, в момента протича.

en: "%1", happening all day, has already started.
bg: "%1", случва се през целия ден, вече е започнало.

en: Do you still want to accept the task?
bg: Все още ли искате да приемете задачата?

en: Do you still want to accept the invitation?
bg: Все още ли искате да приемете поканата?

[ctx: @action:button]
en: Accept
bg: Приемане

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
bg: Все още ли искате да изпратите условно приемане на поканата?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
bg: Все още ли искате да изпратите условно приемане на задачата?

[ctx: @action:button]
en: Send
bg: Изпращане

en: Do you still want to accept the counter proposal?
bg: Все още ли искате да приемете контрапредложението?

en: Do you still want to send a counter proposal?
bg: Все още ли искате да изпратите контрапредложение?

en: Do you still want to send a decline response?
bg: Все още ли искате да изпратите отговор на спад?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
bg: Все още ли искате да откажете контрапредложението?

[ctx: @action:button]
en: Decline
bg: Отказване

en: Do you still want to record this response in your calendar?
bg: Все още ли искате да запишете този отговор в календара си?

[ctx: @action:button]
en: Record
bg: Запис

en: Do you still want to delegate this task?
bg: Все още ли искате да делегирате тази задача?

en: Do you still want to delegate this invitation?
bg: Все още ли искате да делегирате тази покана?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
bg: Делегиране

en: Do you still want to forward this task?
bg: Все още ли искате да препратите тази задача?

en: Do you still want to forward this invitation?
bg: Все още ли искате да препратите тази покана?

[ctx: @action:button]
en: Forward
bg: Напред

en: Do you still want to cancel this task?
bg: Все още ли искате да отмените тази задача?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
bg: Отмяна на задача

en: Do you still want to cancel this invitation?
bg: Все още ли искате да отмените тази покана?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
bg: Отмяна на поканата

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
bg: Да не се отменя

en: Do you still want to check your calendar?
bg: Все още ли искате да проверите календара си?

[ctx: @action:button]
en: Check
bg: Проверка

en: Do you still want to record this task in your calendar?
bg: Все още ли искате да запишете тази задача в календара си?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
bg: Все още ли искате да запишете тази покана в календара си?

en: Do you really want to cancel this task?
bg: Наистина ли искате да отмените тази задача?

en: Do you really want to cancel this invitation?
bg: Наистина ли искате да отмените тази покана?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
bg: Реакция на покана

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
bg: Забравихте да добавите предложение. Моля, добавете го. Благодаря

en: Delegation to organizer is not possible.
bg: Делегацията на организатора не е възможна.

en: Save Invitation Attachment
bg: Запазване на прикачен файл за покани

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
bg: Отклоняване на контрапредложението

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
bg: Нямате папки за календар за покани за покани, така че съхранявате или спестяватеОтговорът няма да е възможен. 
    Моля, създайте поне 1 календар за писане на събития и повторно синхронизиране.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
bg: Календарната покана, съхранена в това имейл съобщение, е нарушена по някакъв начин. Операцията не може да продължи.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
bg: Организаторът не очаква отговор на тази покана, но можете да изпратитеТе имейл съобщение, ако желаете. 
    
    Искате ли да изпратите на организатора съобщение относно тази покана? 
    Натиснете бутона [Отказ], за да отмените операцията за запис.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
bg: Изпращане на имейла в Организатора

en: Do Not Send
bg: Да не се изпраща

en: Send EMail
bg: Изпращане на поща

en: Re: %1
bg: Отговор: %1

en: Open Attachment
bg: Отваряне на прикачен файл?

en: Save Attachment As...
bg: Запазване на прикачения файл като...

en: Accept invitation
bg: Приемане на покана

en: Accept invitation conditionally
bg: Приемане на покана с условие

en: Accept counter proposal
bg: Приемане на контрапредложение

en: Create a counter proposal...
bg: Създайте контрапредложение ...

en: Throw mail away
bg: Изхвърляне на пощата

en: Decline invitation
bg: Отказ на покана

en: Postpone
bg: Отлагане

en: Decline counter proposal
bg: Отклоняване на контрапредложението

en: Check my calendar...
bg: Провери календара ми...

en: Record response into my calendar
bg: Запазване на отговора в моя календар

en: Record invitation into my calendar
bg: Запазване на поканата в календар

en: Move this invitation to my trash folder
bg: Преместване на поканата в кошчето

en: Delegate invitation
bg: Делегиране на покана

en: Forward invitation
bg: Препращане на покана

en: Remove invitation from my calendar
bg: Премахване на поканата от моя календар

en: Open attachment "%1"
bg: Отваряне на прикачен файл "%1"
