kdepim-addons - en to bg translation catalogue (69 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
bg: Проверка на подписа, дори и ако домейна само тества DKIM

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
bg: Използване на облекчено анализиране при четене на заглавната част на резултата за удостоверяване

en: Nothing
bg: Нищо

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Error
bg: Грешка

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
bg: Обработване на алгоритми за подпис RSA-SHA1 като:

en: Treat small Key as:
bg: Обработване на малки ключове като:

en: Configure
bg: Настройки

en: Authentication Server verified:
bg: Потвърдени от сървъра за удостоверения:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
bg: Конфигуриране на сървър за потвърдени удостоверения

en: New Server:
bg: Нов сървър:

en: New Server
bg: Нов сървър

en: Modify Server
bg: Промяна на сървър

en: Server:
bg: Сървър:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
bg: Искате ли да изтриете избраните имена на сървъри?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
bg: Конфигуриране на DKIM

en: General
bg: Основни

en: Record Keys
bg: Ключове на записи

en: Policy
bg: Правило

en: Advanced
bg: Разширени

en: Enable DKIM Support
bg: Активиране поддръжка на DKIM

en: Save DKIM Result
bg: Запис на резултата на DKIM

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
bg: Заместване на резултатите на DKIM със заглавната част  на резултата за удостоверяване

en: Save Record Key:
bg: Запазване на ключ на запис:

en: Save
bg: Запазване

en: Save and Compare
bg: Запазване и сравняване

en: Check if e-mail should be signed
bg: Проверка дали имейлът трябва да бъде подписан

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
bg: Използване на DMARC за проверка дали имейлът трябва да бъде подписан

en: Use default rule
bg: Използване на правило по подразбиране

en: Autogenerate rule
bg: Автоматично генериране на правило

en: Read Authentication-Results header
bg: Прочитане на заглавната част на резултата за удостоверяване

en: Autogenerate when Sender in SDID
bg: Автоматично генериране, когато подателят е в SDID

en: Show Rules
bg: Показване на правилата

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
bg: Конфигуриране на кошче за изтекли акаунти

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
bg: Конфигуриране на настройки на директория

en: Modify
bg: Промяна

en: View
bg: Преглед

en: Expiry
bg: Бракуване

en: Template
bg: Шаблон

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
bg: Това ще замени всички настройки за всяка избрана папка. Искате ли да да продължите?

en: Save Folder Settings
bg: Запазване на настройките на папката

en: Select
bg: Избиране

en: Unselect
bg: Размаркиране

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
bg: Конфигуриране на Gravatar

en: Enable Gravatar Support
bg: Включване на поддръжка на Gravatar

[ctx: @title:window]
en: Create
bg: Създаване

[ctx: @title:window]
en: Edit
bg: Редактиране

en: Server Name:
bg: Име на сървъра:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
bg: <qt><a href="whatsthis1">Информация за форматен аргумент...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
bg: <qt><p><strong>Тези изрази могат да се използват като аргументи:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
bg: Команден ред:

en: Executable:
bg: Изпълним файл:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
bg: Конфигуриране на Отваряне на Url с приставка

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
bg: Добавяне на правило...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
bg: Премахване на правило

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
bg: Промяна на правило...

en: Rule already exists.
bg: Правилото вече съществува.

en: Duplicate Rule
bg: Дублиране на правило

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
bg[0]: Искате ли да премахнете това правило?
bg[1]: Искате ли да премахнете тези правила?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
bg: Премахване на правило

en: Add Rule...
bg: Добавяне на правило...

en: Edit Rule...
bg: Редактиране на правило...

en: Remove Rule | Remove Rules
bg[0]: Премахване на правило
bg[1]: Премахване на правило

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
bg: Конфигуриране на настройки за измами

en: Domain
bg: Домейн

en: Check
bg: Проверка

en: Disable All Check
bg: Деактивиране на всички проверки

en: Redirect Url
bg: Пренасочване на Url

en: Has Ip
bg: Има Ip
