kdepim-addons - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Click on button for selecting contacts...
bg: Щракнете върху бутона за избор на контакти...

en: Select Emails
bg: Избиране на имейл

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
bg: Избиране на имейл

en: Create Folder
bg: Създаване на папка

en: Error during creating folder: %1
bg: Грешка при създаването на папка: %1

en: Create Folder...
bg: Създаване на директория...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
bg: Избиране на IMAP папка

en: Unable to load folder list
bg: Не може да се извлече списък с папки

en: Loading in progress...
bg: Извършва се извличане...

en: Search...
bg: Търсене...

en: Refresh IMAP Folder List
bg: Обновяване на списъка с IMAP папки

en: Folder Name:
bg: Име на папка:

en: Slashes are not allowed in folder names.
bg: Наклонените черти не са разрешени в имена на папки.

en: Empty folder name is not supported.
bg: Не се поддържат директории с празно име.

en: Error during loading folders: %1
bg: Грешка при извличането на директории: %1

en: Load Folders
bg: Локални папки

en: Select IMAP folder
bg: Избиране на IMAP папка

en: Click on button for selecting folder...
bg: Щракнете върху бутона за избиране на папки...
