kdepim-addons - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
bg: &Граматическа проверка (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
bg: Приставка Grammalecte

en: &Check Grammar (LanguageTool)
bg: &Граматическа проверка (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will be sent to an external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
bg: Не използвате локална инсталация.
    Вашият текст ще бъде изпратен до външна уебстраница  (https://languagetool.org/).
    Искате ли да продължите?

[ctx: @title:window]
en: Check Grammar with LanguageTool
bg: Проверка на граматиката с LanguageTool

en: LanguageTool Plugin
bg: Приставка за езикови инструменти
