kdepim-addons - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: CC:
bg: Копие до:

en: BCC:
bg: Скр. копие до:

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
bg: &Кратки заглавни части

en: Show brief list of message headers
bg: Показване на кратък списък със заглавна част на съобщения

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: До:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
bg: &Корпоративни  заглавни части

en: Show the list of headers in Enterprise style
bg: Показване на списъка със заглавна част в корпоративен стил

en: (resent from %1)
bg: (повторно изпращане от %1)

en: (receiver was %1)
bg: (получателят беше %1)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
bg: До:

en: Date:
bg: Дата:

en: MDN To:
bg: С потвърждение за получаване (MDN) до:

en: Spam Status:
bg: Спам статус:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
bg: &Луксозни заглавни части

en: Show the list of headers in a fancy format
bg: Показване на списъка със заглавна част в изискан формат

en: Attachments:
bg: Прикачени файлове:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
bg: &Пълни заглавни части

en: Show long list of message headers
bg: Показване на дълъг списък със заглавна част на съобщения

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
bg: &Стандартни заглавни части

en: Show standard list of message headers
bg: Показване на стандартен списък със заглавна част на съобщения
