kdepim-addons - en to bg translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
bg: Конфигуриране на  запитване към ИИ

en: Ask AI…
bg: Запитване към ИИ…

[ctx: @action]
en: Configure…
bg: Конфигуриране…

[ctx: @action]
en: Add…
bg: Добавяне…

en: Ask to AI
bg: Запитване към изкуствен интелект

[ctx: @action]
en: Modify…
bg: Промяна…

[ctx: @action]
en: Remove…
bg: Премахване…

en: Do you want to remove it?
bg: Искате ли да го премахнете?

[ctx: @title]
en: Remove
bg: Премахване
