kdepim-addons - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Allowed Protocols
ca: Protocols permesos

en: Preferred OpenPGP encryption key:
ca: Clau d'encriptatge OpenPGP preferida:

en: Preferred S/MIME encryption certificate:
ca: Certificat d'encriptatge S/MIME preferit:

en: Message Preference
ca: Preferència del missatge

en: Sign:
ca: Signa:

en: Encrypt:
ca: Encripta:

en: Crypto Settings
ca: Configuració de la criptografia
