kdepim-addons - en to ca translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
ca: Configuració de la regla

en: Type:
ca: Tipus:

en: Contains:
ca: Conté:

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: To
ca: A

en: Cc
ca: CC

en: Bcc
ca: BCC

en: Unread
ca: Sense llegir

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
ca: Configuració d'«Abans de suprimir el correu»

en: Confirm Before Deleting
ca: Confirma abans de suprimir

en: Configure
ca: Configuració

en: Do you want to delete this email?
    %1
ca: Voleu suprimir aquest correu electrònic?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
ca: Confirmació de la supressió del correu

en: Apply to All
ca: Aplica a tot

en: The message with subject '%2' contains '%1'
ca: El missatge amb l'assumpte «%2» conté «%1»

en: The message with subject '%1' is %2
ca: El missatge amb l'assumpte «%1» és %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
ca: Afegeix una regla...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
ca: Elimina la regla

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
ca: Modifica la regla...

en: Type
ca: Tipus

en: Pattern
ca: Patró

en: Add Rule...
ca: Afegeix una regla...

en: Edit Rule...
ca: Edita la regla...

en: Remove Rule | Remove Rules
ca[0]: Elimina la regla
ca[1]: Elimina les regles

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
ca[0]: Voleu eliminar aquesta regla?
ca[1]: Voleu eliminar aquestes regles?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
ca: Eliminació de la regla

en: Same rule already exists.
ca: Ja existeix la mateixa regla.

en: Create Rule
ca: Creació d'una regla
