kdepim-addons - en to ca translation catalogue (40 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure "Automatic Add Contacts" Plugin
ca: Configuració del connector «Afegeix automàticament als contactes»

[ctx: @info]
en: You must create an address book before adding a contact. Do you want to create an address book?
ca: Cal crear una llibreta d'adreces abans d'afegir un contacte. Voleu crear una llibreta d'adreces?

[ctx: @title:window]
en: No Address Book Available
ca: No hi ha disponible cap llibreta d'adreces

[ctx: @action:button]
en: Create Address Book
ca: Crea una llibreta d'adreces

[ctx: @title:window]
en: Add Address Book
ca: Afegeix una llibreta d'adreces

en: Automatic Add Contacts
ca: Afegeix automàticament als contactes

en: Select the addressbook in which to store contacts:
ca: Seleccioneu la llibreta d'adreces a on emmagatzemar els contactes:

en: Do you want to send the email as HTML?
ca: Voleu enviar el correu electrònic com a HTML?

en: Send email as plain text
ca: Envia'l com a text net

[ctx: @action:button]
en: Send As HTML
ca: Envia com a HTML

en: Update SMTP server
ca: Actualitza el servidor SMTP

[ctx: @title:window]
en: Check SMTP server
ca: Comprovació del servidor SMTP

en: Do you want to send the email with a different SMTP than the one defined in the current identity?
ca: Voleu enviar el correu electrònic amb un SMTP diferent del definit a la identitat actual?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Check Before Send Mail" Plugin
ca: Configuració del connector «Comprova abans d'enviar el correu»

en: Send as plain text
ca: Envia com a text net

en: Use SMTP server defined in identity
ca: Empra el servidor SMTP definit a la identitat

en: Check duplicated emails addresses
ca: Comprova els correus electrònics duplicats

en: Check send attachment
ca: Comprova l'enviament d'adjunts

[ctx: @title:window]
en: Duplicated emails
ca: Correus electrònics duplicats

en: These emails are duplicated. Do you want to send email?
ca: Aquests correus electrònics estan duplicats. El voleu enviar?

[ctx: @title:window]
en: Check Attachment
ca: Comprovació dels adjunts

en: Do you want to send some attachment?
ca: Voleu enviar algun adjunt?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Confirm Email Address" Plugin
ca: Configuració del connector «Confirma l'adreça de correu»

en: Accepted Domain Name
ca: S'ha acceptat el nom de domini

en: Rejected Domain Name
ca: S'ha rebutjat el nom de domini

en: A&dd...
ca: A&fegeix...

en: Re&move
ca: &Elimina

en: Mod&ify...
ca: &Modifica...

en: Enter new domain name:
ca: Introduïu un nom de domini nou:

en: Do you want to remove this domain?
ca: Voleu eliminar aquest domini?

en: Whitelist of Addresses
ca: Llista blanca d'adreces

en: Enter new email address:
ca: Introduïu una adreça de correu nova:

en: Do you want to remove this email address?
ca: Voleu eliminar aquesta adreça de correu electrònic?

en: Add Selected Emails to WhiteList
ca: Afegeix els correus seleccionats a la llista blanca

[ctx: @title:window]
en: Confirm Addresses
ca: Confirmació de les adreces

en: All selected emails are added to white list
ca: Tots els correus seleccionats seran afegits a la llista blanca

en: Emails added to white list
ca: Correus afegits a la llista blanca

[ctx: @title:window]
en: Add Value
ca: Afegeix un valor

[ctx: @title:window]
en: Change Value
ca: Canvi del valor

en: Potentially invalid emails are displayed in red:
ca: Els correus electrònics potencialment no vàlids es mostraran en vermell:
