kdepim-addons - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
ca: Ha fallat en executar el programa de correu %1

en: Sendmail exited abnormally.
ca: El «Sendmail» ha acabat de manera anormal.

en: Sendmail exited abnormally: %1
ca: El «Sendmail» ha acabat de manera anormal: %1

en: A local sendmail installation
ca: Una instal·lació local del «sendmail»

[ctx: @title:window]
en: Configure account
ca: Configuració del compte
