kdepim-addons - en to ca translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
ca: Configuració del connector «Markdown»

[ctx: @option:check]
en: Enable embedded LaTeX
ca: Habilita el LaTeX incrustat

[ctx: @option:check]
en: Enable PHP Markdown Extra definition lists
ca: Habilita les llistes de definició addicionals Markdown del PHP

en: Failed to compile the Markdown document.
ca: Ha fallat en compilar el document Markdown.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
ca: Afegeix una imatge

[ctx: @option:check]
en: Keep original size
ca: Mantén la mida original

[ctx: @label:textbox]
en: Width:
ca: Amplada:

[ctx: @label:textbox]
en: Height:
ca: Alçada:

en: Title:
ca: Títol:

en: Image Link:
ca: Enllaç a la imatge:

en: Alternate text:
ca: Text alternatiu:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
ca: Afegeix un enllaç

en: Link:
ca: Enllaç:

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
ca: Vista prèvia del renderitzat en Markdown

en: Converter Error
ca: Error del convertidor

[ctx: @action]
en: Generate HTML from markdown language.
ca: Genera l'HTML a partir del llenguatge «Markdown».

[ctx: @action]
en: Markdown Action
ca: Acció de Markdown

en: Add Title
ca: Afegeix un títol

en: Level %1
ca: Nivell %1

en: Horizontal Rule
ca: Regla horitzontal

en: Change Selected Text as Bold
ca: Canvia el text seleccionat com a negreta

en: Change Selected Text as Italic
ca: Canvia el text seleccionat com a cursiva

en: Change Selected Text as Code
ca: Canvia el text seleccionat com a codi

en: Change Selected Text as Block Quote
ca: Canvia el text seleccionat com a una cita de bloc

en: Add Link
ca: Afegeix un enllaç

en: Add Image
ca: Afegeix una imatge

en: Generate HTML from markdown language.
ca: Genera l'HTML a partir del llenguatge «Markdown».
