kdepim-addons - en to ca translation catalogue (19 entries)

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
ca: Capçaleres &breus

en: Show brief list of message headers
ca: Mostra una breu llista de les capçaleres del missatge

en: From:
ca: De:

en: To:
ca: A:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
ca: Capçaleres &corporatives

en: Show the list of headers in Enterprise style
ca: Mostra la llista de capçaleres en un estil corporatiu

en: (resent from %1)
ca: (reenviat des de %1)

en: (receiver was %1)
ca: (el destinatari ha estat %1)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
ca: A:

en: Date:
ca: Data:

en: MDN To:
ca: MDN a:

en: Spam Status:
ca: Estat de correu brossa:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
ca: Capçaleres so&fisticades

en: Show the list of headers in a fancy format
ca: Mostra la llista de capçaleres en un format sofisticat

en: Attachments:
ca: Adjunts:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
ca: Capçaleres &llargues

en: Show long list of message headers
ca: Mostra una llista llarga de les capçaleres del missatge

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
ca: Capçaleres e&stàndard

en: Show standard list of message headers
ca: Mostra una llista estàndard de les capçaleres del missatge
