kdepim-addons - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Send to %1
ca: Envia a %1

en: Show calendar at the time of this reservation.
ca: Mostra el calendari en el moment d'aquesta reserva.

en: Add reservation to your calendar.
ca: Afegiu una reserva al vostre calendari.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
ca: Importa la reserva al KDE Itinerary.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
ca: Envia aquesta reserva a un dispositiu mitjançant el KDE Connect.

en: Boarding Pass
ca: Targeta d'embarcament

en: Ticket
ca: Bitllet

en: View
ca: Visualitza

en: Download
ca: Baixa

en: Modify
ca: Modificació

en: Cancel
ca: Cancel·lació

en: Check-In
ca: Facturació

en: Reservation canceled.
ca: S'ha cancel·lat la reserva.

en: Seat: %1
ca: Seient: %1

en: Canceled:
ca: Cancel·lada:

en: Gate: %1
ca: Porta: %1

en: Boarding: %1
ca: Embarcament: %1

en: Group: %1
ca: Grup: %1

en: Number Of People: %1
ca: Nombre de gent: %1

en: Reservation Number: %1
ca: Número de la reserva: %1

en: Under Name: %1
ca: Sota el nom: %1

en: Show Calendar
ca: Mostra el calendari

en: Add to Calendar
ca: Afegeix al calendari

en: Add to KDE Itinerary
ca: Afegeix al KDE Itinerary

en: Send to Device…
ca: Envia a un dispositiu…

en: Show location on map
ca: Mostra la ubicació en el mapa

en: Search address on map
ca: Cerca l'adreça en el mapa

en: Reserved for:
ca: Reservat per a:

en: Class: %1
ca: Classe: %1

en: Coach: %1
ca: Vagó: %1
