kdepim-addons - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
ca[0]: Targeta de negoci adjunta
ca[1]: Targetes de negoci adjuntes

en: [Add this contact to the address book]
ca: [Afegeix aquest contacte a la llibreta d'adreces]

en: [Update this contact in the address book]
ca: [Actualitza aquest contacte a la llibreta d'adreces]

en: [This contact is already in addressbook]
ca: [Aquest contacte ja existeix a la llibreta d'adreces]

en: View Business Card
ca: Mostra les targetes de negoci

en: Save Business Card As…
ca: Desa les targetes de negoci com a…

en: Add this contact to the address book.
ca: Afegeix aquest contacte a la llibreta d'adreces.

en: Update this contact to the address book.
ca: Actualitza aquest contacte a la llibreta d'adreces.

en: Add "%1" to the address book.
ca: Afegeix «%1» a la llibreta d'adreces.

en: Update "%1" to the address book.
ca: Actualitza «%1» a la llibreta d'adreces.

[ctx: @title:window]
en: Save Business Card
ca: Desament de targeta de negoci

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
ca: L'adreça de correu primària de la vCard no es troba a la llibreta d'adreces.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
ca: Hi ha dos o més contactes amb la mateixa adreça de correu electrònic emmagatzemats a la llibreta d'adreces.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
ca: S'ha actualitzat la vCard a la llibreta d'adreces. Podeu afegir més informació a aquesta entrada obrint la llibreta d'adreces.

en: Email not specified
ca: Correu electrònic sense especificar
