kdepim-addons - en to ca translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
ca: Configura la pregunta a la IA…

en: Ask AI…
ca: Pregunta a la IA…

[ctx: @action]
en: Configure…
ca: Configura…

[ctx: @action]
en: Add…
ca: Afegeix…

en: Ask to AI
ca: Pregunta a la IA

[ctx: @action]
en: Modify…
ca: Modifica…

[ctx: @action]
en: Remove…
ca: Elimina…

en: Do you want to remove it?
ca: Voleu eliminar-ho?

[ctx: @title]
en: Remove
ca: Elimina
