kdepim-addons - en to ca translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting contacts…
ca: Feu clic al botó per a seleccionar els contactes…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Emails
ca: Selecciona els correus electrònics

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
ca: Selecció dels correus electrònics

[ctx: @title:window]
en: Create Folder
ca: Crea una carpeta

en: Error during creating folder: %1
ca: Error durant la creació de la carpeta: %1

[ctx: @action:button]
en: Create Folder…
ca: Crea una carpeta…

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
ca: Selecció de la carpeta IMAP

en: Unable to load folder list
ca: No s'ha pogut carregar la llista de carpetes

en: Loading in progress…
ca: La càrrega es troba en curs…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ca: Cerca…

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh IMAP Folder List
ca: Actualitza la llista de les carpetes IMAP

en: Create Folder
ca: Crea una carpeta

en: Folder Name:
ca: Nom de la carpeta:

en: Slashes are not allowed in folder names.
ca: No es permeten barres en els noms de carpetes.

en: Empty folder name is not supported.
ca: No es permet un nom buit a la carpeta.

en: Error during loading folders: %1
ca: Error durant la càrrega de les carpetes: %1

[ctx: @title:window]
en: Load Folders
ca: Carrega les carpetes

[ctx: @info:tooltip]
en: Select IMAP folder
ca: Selecciona la carpeta IMAP

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting folder…
ca: Feu clic al botó per a seleccionar la carpeta…
