kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: Autocorrect Text
ca@valencia: Correcció automàtica del text

en: Autocorrect Full Text
ca@valencia: Correcció automàtica del text complet

en: Autocorrect Selected Text
ca@valencia: Correcció automàtica del text seleccionat

en: Insert Email...
ca@valencia: Inserix un correu electrònic...

en: Select Short URL server:
ca@valencia: Seleccioneu el servidor d'URL curt:

en: Insert Short URL...
ca@valencia: Inserix un URL curt...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
ca@valencia: No s'ha detectat cap connexió de xarxa, no s'ha pogut escurçar l'URL.

en: String doesn't seem to be a URL
ca@valencia: La cadena no pareix que siga un URL

en: An error occurred: "%1"
ca@valencia: S'ha detectat un error: «%1»

en: Error reported by server:
    '%1'
ca@valencia: Error informat pel servidor:
    «%1»

en: Insert Special Character...
ca@valencia: Inserix un caràcter especial...

[ctx: @title:window]
en: Insert Special Character
ca@valencia: Inserció d'un caràcter especial

en: Insert
ca@valencia: Inserix

en: Insert Non Breaking Space
ca@valencia: Inserix un espai no divisible

[ctx: @title:window]
en: Configure quick text
ca@valencia: Configureu el Text ràpid

en: Import...
ca@valencia: Importa...

en: Export...
ca@valencia: Exporta...

en: Import QuickText
ca@valencia: Importa Text ràpid

en: Export QuickText
ca@valencia: Exporta Text ràpid

en: Add Snippet...
ca@valencia: Afig un fragment...

en: Edit Snippet...
ca@valencia: Edita el fragment...

en: Remove Snippet
ca@valencia: Elimina el fragment

en: Add Group...
ca@valencia: Afig un grup...

en: Rename Group...
ca@valencia: Canvia el nom del grup...

en: Remove Group
ca@valencia: Elimina el grup

en: Text Snippets
ca@valencia: Fragments de text

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
ca@valencia: Segur que voleu eliminar el fragment «%1»?<nl/><warning>No hi haurà manera de desfer la supressió.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
ca@valencia: Segur que voleu eliminar el grup «%1» junt amb tots els seus fragments?<nl/><warning>No hi haurà manera de desfer la supressió.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
ca@valencia: Segur que voleu eliminar el grup «%1»?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
ca@valencia: El Text ràpid ha canviat. Voleu guardar-lo?

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Share Mail Text...
ca@valencia: Compartix el text del correu...
