kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
ca@valencia: Configureu el connector «Markdown»

en: Enable embedded LaTeX
ca@valencia: Habilita LaTeX incrustat

en: Enable PHP Markdown Extra definition lists
ca@valencia: Habilita les llistes de definició addicionals Markdown de PHP

en: Failed to compile the Markdown document.
ca@valencia: No s'ha pogut compilar el document Markdown.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
ca@valencia: Afig una imatge

en: Keep original size
ca@valencia: Mantín la mida original

en: Width:
ca@valencia: Amplària:

en: Height:
ca@valencia: Alçària:

en: Title:
ca@valencia: Títol:

en: Image Link:
ca@valencia: Enllaç cap a la imatge:

en: Alternate text:
ca@valencia: Text alternatiu:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
ca@valencia: Afig un enllaç

en: Link:
ca@valencia: Enllaç:

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
ca@valencia: Vista prèvia del renderitzat en Markdown

en: Converter Error
ca@valencia: S'ha produït un error del convertidor

en: Generate HTML from markdown language.
ca@valencia: Genera l'HTML a partir del llenguatge «Markdown».

en: Markdown Action
ca@valencia: Acció de Markdown

en: Add Title
ca@valencia: Afig un títol

en: Level %1
ca@valencia: Nivell %1

en: Horizontal Rule
ca@valencia: Regla horitzontal

en: Change Selected Text as Bold
ca@valencia: Canvia el text seleccionat com a negreta

en: Change Selected Text as Italic
ca@valencia: Canvia el text seleccionat com a cursiva

en: Change Selected Text as Code
ca@valencia: Canvia el text seleccionat com a codi

en: Change Selected Text as Block Quote
ca@valencia: Canvia el text seleccionat com a una cita de bloc

en: Add Link
ca@valencia: Afig un enllaç

en: Add Image
ca@valencia: Afig una imatge
