kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
ca@valencia: No s'ha pogut executar el programa de correu %1

en: Sendmail exited abnormally.
ca@valencia: «Sendmail» ha acabat de manera anormal.

en: Sendmail exited abnormally: %1
ca@valencia: «Sendmail» ha acabat de manera anormal: %1

en: A local sendmail installation
ca@valencia: Una instal·lació local de «sendmail»

[ctx: @title:window]
en: Configure account
ca@valencia: Configureu el compte
