kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (28 entries)

en: Display key details
ca@valencia: Mostra els detalls de la clau

en: Publish the key
ca@valencia: Publica la clau

en: No valid key data in file.
ca@valencia: En este fitxer no hi ha dades vàlides de clau.

en: Import the key
ca@valencia: Importa la clau

en: An error occurred while importing the key.
ca@valencia: S'ha produït un error en importar la clau.

en: Import error
ca@valencia: S'ha produït un error d'importació

en: The key has been successfully imported.
ca@valencia: La clau ha sigut importada amb èxit.

en: Import finished
ca@valencia: Importació finalitzada

en: Register your OpenPGP key with your email provider.
ca@valencia: Registreu la vostra clau OpenPGP amb el vostre proveïdor de correu electrònic.

en: When you register your key with your email provider other people will then be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
ca@valencia: En registrar la vostra clau amb el vostre proveïdor de correu electrònic, els altres seran capaços de rebre la clau i enviar-vos correu electrònic encriptat, així com verificar l'autenticitat dels missatges que els envieu.

en: An error occurred while publishing the key. Please try again later.
ca@valencia: S'ha produït un error en publicar la clau. Intenteu-ho més tard.

en: Register the key
ca@valencia: Registra la clau

en: The email will be automatically deleted once you confirm the registration.
ca@valencia: El correu electrònic serà eliminat automàticament una vegada es confirme el registre.

en: Show key details
ca@valencia: Mostra els detalls de la clau

en: This is an automatically generated email. The purpose of this email is to register your OpenPGP key with your email provider.
ca@valencia: Este és un correu electrònic generat automàticament. La finalitat d'este missatge és registrar la vostra clau OpenPGP amb el vostre proveïdor de correu.

en: Your OpenPGP key will be published on your email provider's key server. Other users will be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
ca@valencia: La vostra clau OpenPGP serà publicada al vostre proveïdor de correu electrònic. Els altres seran capaços de rebre la clau i enviar-vos correu electrònic encriptat, així com verificar l'autenticitat dels missatges que els envieu.

en: OpenPGP Key
ca@valencia: Clau OpenPGP

en: This is an OpenPGP key, which can be used to sign or encrypt emails.
ca@valencia: Esta és una clau OpenPGP, la qual es pot utilitzar per a signar o encriptar els missatges de correu electrònic.

en: Loading key details...
ca@valencia: S'estan carregant els detalls de la clau...

en: Owner:
ca@valencia: Propietari:

en: Created:
ca@valencia: Creada:

en: Fingerprint:
ca@valencia: Empremta digital:

en: This key is unknown, it could not be found in your local keyring. You may want to import this key.
ca@valencia: Esta clau és desconeguda, no s'ha pogut trobar al vostre anell de claus local. Possiblement la voldreu importar.

en: Error while loading key: %1
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar la clau: %1

en: Hide key details
ca@valencia: Oculta els detalls de la clau

en: Open in Kleopatra
ca@valencia: Obri en Kleopatra

en: Show key details ...
ca@valencia: Mostra els detalls de la clau...

en: Import key
ca@valencia: Importa la clau
