kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
ca@valencia[0]: Targeta de negoci adjunta
ca@valencia[1]: Targetes de negoci adjuntes

en: [Add this contact to the address book]
ca@valencia: [Afig este contacte a la llibreta d'adreces]

en: [Update this contact in the address book]
ca@valencia: [Actualitza este contacte en la llibreta d'adreces]

en: [This contact is already in addressbook]
ca@valencia: [Este contacte ja existix en la llibreta d'adreces]

en: View Business Card
ca@valencia: Mostra les targetes de negoci

en: Save Business Card As...
ca@valencia: Guarda les targetes de negoci com a...

en: Add this contact to the address book.
ca@valencia: Afig este contacte a la llibreta d'adreces.

en: Update this contact to the address book.
ca@valencia: Actualitza este contacte en la llibreta d'adreces.

en: Add "%1" to the address book.
ca@valencia: Afig «%1» a la llibreta d'adreces.

en: Update "%1" to the address book.
ca@valencia: Actualitza «%1» a la llibreta d'adreces.

en: Save Business Card
ca@valencia: Guarda la targeta de negoci

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
ca@valencia: L'adreça de correu primària de la vCard no es troba en la llibreta d'adreces.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
ca@valencia: Hi ha dos o més contactes amb la mateixa adreça de correu electrònic emmagatzemats en la llibreta d'adreces.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
ca@valencia: S'ha actualitzat la vCard en la llibreta d'adreces. Podeu afegir més informació a esta entrada obrint la llibreta d'adreces.

en: Email not specified
ca@valencia: Correu electrònic sense especificar
