kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (67 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
ca@valencia: Encara verifica la signatura, si un domini només està provant amb DKIM

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
ca@valencia: Utilitza una anàlisi relaxada en llegir la capçalera «Authentication-Results»

en: Nothing
ca@valencia: Res

en: Warning
ca@valencia: Avís

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
ca@valencia: Tracta l'algorisme de signatura RSA-SHA1 com a:

en: Treat small Key as:
ca@valencia: Tracta una clau xicoteta com a:

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Authentication Server verified:
ca@valencia: Verificada l'autenticació amb el servidor:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
ca@valencia: Configureu el servidor de verificació d'autenticació

en: New Server:
ca@valencia: Servidor nou:

en: New Server
ca@valencia: Servidor nou

en: Modify Server
ca@valencia: Modifica el servidor

en: Server:
ca@valencia: Servidor:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
ca@valencia: Voleu suprimir el nom dels servidors seleccionats?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
ca@valencia: Configureu DKIM

en: Record Keys
ca@valencia: Grava les claus

en: Policy
ca@valencia: Política

en: Advanced
ca@valencia: Avançat

en: Enable DKIM Support
ca@valencia: Activa el funcionament amb DKIM

en: Save DKIM Result
ca@valencia: Guarda el resultat de DKIM

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
ca@valencia: Substituïx el resultat DKIM pel valor de la capçalera «Authentication-Result»

en: Save Record Key:
ca@valencia: Guarda la clau de registre:

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Save and Compare
ca@valencia: Guarda i compara

en: Check if e-mail should be signed
ca@valencia: Comprova si s'ha de signar el correu electrònic

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
ca@valencia: Utilitza DMARC per a determinar heurísticament si s'ha de signar un correu electrònic

en: Use default rule
ca@valencia: Utilitza la regla predeterminada

en: Autogenerate rule
ca@valencia: Regla generada automàticament

en: Read Authentication-Results header
ca@valencia: Llig la capçalera «Authentication-Results»

en: Autogenerate when Sender in SDID
ca@valencia: Genera automàticament quan el remitent estiga al SDID

en: Show Rules
ca@valencia: Mostra les regles

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
ca@valencia: Configureu la caducitat de la carpeta paperera per compte

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
ca@valencia: Configureu les opcions de les carpetes

en: Modify
ca@valencia: Modifica

en: View
ca@valencia: Visualització

en: Expiry
ca@valencia: Caducitat

en: Template
ca@valencia: Plantilla

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
ca@valencia: Se substituirà tota la configuració de cada carpeta seleccionada. Voleu continuar?

en: Save Folder Settings
ca@valencia: Guarda la configuració de les carpetes

en: Select
ca@valencia: Selecciona

en: Unselect
ca@valencia: Desselecciona

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ca@valencia: Configureu Gravatar

en: Enable Gravatar Support
ca@valencia: Activa el funcionament amb Gravatar

[ctx: @title:window]
en: Create
ca@valencia: Crea

[ctx: @title:window]
en: Edit
ca@valencia: Edita

en: Server Name:
ca@valencia: Nom del servidor:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
ca@valencia: <qt><a href="whatsthis">Informació sobre el format dels arguments...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
ca@valencia: <qt><p><strong>Estes expressions es poden utilitzar per als arguments:</strong></p><ul><li>%u - URL emprat per l'ordre</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
ca@valencia: Línia d'ordres:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
ca@valencia: Configureu el connector obri l'URL amb

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
ca@valencia: Afig una regla...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
ca@valencia: Elimina la regla

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
ca@valencia: Modifica la regla...

en: Rule already exists.
ca@valencia: La regla ja existix.

en: Duplicate Rule
ca@valencia: Duplica la regla

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
ca@valencia[0]: Voleu eliminar esta regla?
ca@valencia[1]: Voleu eliminar estes regles?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
ca@valencia: Elimina la regla

en: Add Rule...
ca@valencia: Afig una regla...

en: Edit Rule...
ca@valencia: Edita la regla...

en: Remove Rule | Remove Rules
ca@valencia[0]: Elimina la regla
ca@valencia[1]: Elimina les regles

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
ca@valencia: Configureu les opcions de la suplantació

en: Domain
ca@valencia: Domini

en: Check
ca@valencia: Comprovació

en: Disable All Check
ca@valencia: Desactiva totes les comprovacions

en: Redirect Url
ca@valencia: URL de redirecció

en: Has Ip
ca@valencia: Té la IP
