kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

en: Click on button for selecting contacts...
ca@valencia: Feu clic en el botó per a seleccionar els contactes...

en: Select Emails
ca@valencia: Selecciona els correu electrònics

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
ca@valencia: Seleccioneu els correus electrònics

en: Create Folder
ca@valencia: Crea una carpeta

en: Error during creating folder: %1
ca@valencia: Error durant la creació de la carpeta: %1

en: Create Folder...
ca@valencia: Crea una carpeta...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
ca@valencia: Seleccioneu la carpeta IMAP

en: Unable to load folder list
ca@valencia: No s'ha pogut carregar la llista de carpetes

en: Loading in progress...
ca@valencia: La càrrega es troba en curs...

en: Search...
ca@valencia: Busca...

en: Refresh IMAP Folder List
ca@valencia: Actualitza la llista de les carpetes IMAP

en: Folder Name:
ca@valencia: Nom de la carpeta:

en: Slashes are not allowed in folder names.
ca@valencia: No es permeten barres en els noms de carpeta.

en: Empty folder name is not supported.
ca@valencia: No es permet un nom buit en la carpeta.

en: Error during loading folders: %1
ca@valencia: Error durant la càrrega de les carpetes: %1

en: Load Folders
ca@valencia: Carrega les carpetes

en: Select IMAP folder
ca@valencia: Seleccioneu la carpeta IMAP

en: Click on button for selecting folder...
ca@valencia: Feu clic en el botó per a seleccionar la carpeta...
