kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (89 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
ca@valencia: Seleccioneu els assistents

[ctx: @info:placeholder]
en: Click to add a new attendee
ca@valencia: Cliqueu per a afegir un assistent nou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ca@valencia: Afig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ca@valencia: Elimina

[ctx: @option:check]
en: Keep me informed about status changes of this incidence.
ca@valencia: Informa'm quant als canvis d'estat d'esta incidència.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
ca@valencia: Seleccioneu un delegat

[ctx: @label:textbox]
en: Delegate:
ca@valencia: Delega:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
ca@valencia: Comentari:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
ca@valencia: No s'ha trobat cap adjunt anomenat «%1» en la invitació.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
ca@valencia: L'adjunt «%1» de la invitació és un enllaç cap a la web que és inaccessible des d'este ordinador. Demaneu a l'organitzador de l'esdeveniment que vos torne a enviar la invitació amb este adjunt guardat inclòs en lloc d'un enllaç.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
ca@valencia: <qt>Cap de les vostres identitats coincidix amb el receptor d'este missatge,<br/> seleccioneu quina de les següents adreces és la vostra,<br/> si hi és, o seleccioneu una de les vostres identitats per a utilitzar-la en la resposta:</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
ca@valencia: <qt>Diverses identitats vostres coincidixen amb el receptor d'este missatge,<br />seleccioneu quina de les següents adreces és la vostra:</qt>

en: Select Address
ca@valencia: Seleccioneu una adreça

en: Answer:
ca@valencia: Resposta:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
ca@valencia: Ha refusat: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
ca@valencia: Provisional: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
ca@valencia: Ha acceptat: %1

en: Invitation answer attached.
ca@valencia: Hi ha adjunta una resposta en la invitació.

en: Incidence with no summary
ca@valencia: Incidència sense resum

en: Answer: %1
ca@valencia: Resposta: %1

en: Delegated: %1
ca@valencia: S'ha delegat: %1

en: Forwarded: %1
ca@valencia: S'ha reenviat: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
ca@valencia: Contraproposta declinada: %1

en: "%1" occurred already.
ca@valencia: «%1» ja ha ocorregut.

en: "%1" is currently in-progress.
ca@valencia: «%1» actualment es troba en curs.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
ca@valencia: «%1» que ocorrerà durant tot el dia d'hui, actualment es troba en curs.

en: "%1" is past due.
ca@valencia: «%1» té venciment en el passat.

en: "%1" has already started.
ca@valencia: «%1» ja ha començat.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
ca@valencia: «%1» que ocorrerà durant tot el dia d'hui, actualment es troba en curs.

en: "%1", happening all day, has already started.
ca@valencia: «%1» que ocorrerà durant tot el dia, ja ha començat.

en: Do you still want to accept the task?
ca@valencia: Encara voleu acceptar la tasca?

en: Do you still want to accept the invitation?
ca@valencia: Encara voleu acceptar la invitació?

[ctx: @action:button]
en: Accept
ca@valencia: Accepta

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
ca@valencia: Encara voleu enviar l'acceptació condicional de la invitació?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
ca@valencia: Encara voleu enviar l'acceptació condicional de la tasca?

[ctx: @action:button]
en: Send
ca@valencia: Envia

en: Do you still want to accept the counter proposal?
ca@valencia: Encara voleu acceptar la contraproposta?

en: Do you still want to send a counter proposal?
ca@valencia: Encara voleu enviar la contraproposta?

en: Do you still want to send a decline response?
ca@valencia: Encara voleu enviar la resposta de declinació?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
ca@valencia: Encara voleu enviar la declinació de la contraproposta?

[ctx: @action:button]
en: Decline
ca@valencia: Declina

en: Do you still want to record this response in your calendar?
ca@valencia: Encara voleu enregistrar esta resposta en el calendari?

[ctx: @action:button]
en: Record
ca@valencia: Grava

en: Do you still want to delegate this task?
ca@valencia: Encara voleu delegar esta tasca?

en: Do you still want to delegate this invitation?
ca@valencia: Encara voleu delegar esta invitació?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
ca@valencia: Delega

en: Do you still want to forward this task?
ca@valencia: Encara voleu reenviar esta tasca?

en: Do you still want to forward this invitation?
ca@valencia: Encara voleu reenviar esta invitació?

[ctx: @action:button]
en: Forward
ca@valencia: Reenvia

en: Do you still want to cancel this task?
ca@valencia: Segur que encara voleu cancel·lar esta tasca?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
ca@valencia: Cancel·la la tasca

en: Do you still want to cancel this invitation?
ca@valencia: Segur que encara voleu cancel·lar esta invitació?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
ca@valencia: Cancel·la la invitació

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
ca@valencia: No la cancel·les

en: Do you still want to check your calendar?
ca@valencia: Encara voleu comprovar el calendari?

[ctx: @action:button]
en: Check
ca@valencia: Comprova

en: Do you still want to record this task in your calendar?
ca@valencia: Encara voleu enregistrar esta tasca en el calendari?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
ca@valencia: Encara voleu enregistrar esta invitació en el calendari?

en: Do you really want to cancel this task?
ca@valencia: Segur que voleu cancel·lar esta tasca?

en: Do you really want to cancel this invitation?
ca@valencia: Segur que voleu cancel·lar esta invitació?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
ca@valencia: Reacció a una invitació

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
ca@valencia: Heu oblidat afegir una proposta. Per favor, afegiu-la. Gràcies

en: Delegation to organizer is not possible.
ca@valencia: No és possible delegar a l'organitzador.

[ctx: @title:window]
en: Save Invitation Attachment
ca@valencia: Guardeu adjunt de la invitació

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
ca@valencia: Declinació de la contraproposta

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
ca@valencia: No teniu carpetes de calendari per a escriptura per a les invitacions, per tant, no serà possible emmagatzemar o guardar cap resposta.
    Creeu almenys 1 esdeveniment de calendari per a escriptura i torneu a sincronitzar.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
ca@valencia: La invitació del calendari emmagatzemada en este missatge de correu està trencada d'alguna manera. No s'ha pogut continuar.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
ca@valencia: L'organitzador no espera una resposta a esta invitació, però podeu enviar-li un missatge de correu si voleu.
    
    Voleu enviar un missatge a l'organitzador amb relació a esta invitació?
    Premeu el botó «Cancel·la» per a cancel·lar l'operació de gravació.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
ca@valencia: Envia un correu a l'organitzador

[ctx: @action:button]
en: Do Not Send
ca@valencia: No envies

[ctx: @action:button]
en: Send EMail
ca@valencia: Envia un correu

en: Open Attachment
ca@valencia: Obri l'adjunt

en: Save Attachment As…
ca@valencia: Anomena i guarda l'adjunt…

en: Accept invitation
ca@valencia: Accepta la invitació

en: Accept invitation conditionally
ca@valencia: Accepta la incidència amb condicions

en: Accept counter proposal
ca@valencia: Accepta la contraproposta

en: Create a counter proposal…
ca@valencia: Crea una contraproposta…

en: Throw mail away
ca@valencia: Llença el correu

en: Decline invitation
ca@valencia: Declina la invitació

en: Postpone
ca@valencia: Posposa

en: Decline counter proposal
ca@valencia: Declina la contraproposta

en: Check my calendar…
ca@valencia: Comprova el meu calendari…

en: Record response into my calendar
ca@valencia: Grava la resposta al meu calendari

en: Record invitation into my calendar
ca@valencia: Grava la invitació al meu calendari

en: Move this invitation to my trash folder
ca@valencia: Mou esta invitació en la meua carpeta de paperera

en: Delegate invitation
ca@valencia: Delega la invitació

en: Forward invitation
ca@valencia: Reenvia la invitació

en: Remove invitation from my calendar
ca@valencia: Elimina la invitació del meu calendari

en: Open attachment "%1"
ca@valencia: Obri l'adjunt «%1»
