kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar…
ca@valencia: Comprova «Gravatar»…

en: You have not selected any contacts.
ca@valencia: No heu seleccionat cap contacte.

en: No email found for this contact.
ca@valencia: No s'ha trobat cap correu electrònic per a este contacte.

en: A contact group was selected.
ca@valencia: S'ha seleccionat un grup de contactes.

en: Too many contacts selected.
ca@valencia: Hi ha massa contactes seleccionats.

[ctx: @action:button]
en: Save Image
ca@valencia: Guarda la imatge

[ctx: @action:button]
en: Save Image URL
ca@valencia: Guarda l'URL de la imatge

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
ca@valencia: Comprovació i actualització de «Gravatar»

[ctx: @action:button]
en: Search
ca@valencia: Busca

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
ca@valencia: Correu electrònic:

en: Search is impossible.
ca@valencia: És impossible buscar.

en: No Gravatar Found.
ca@valencia: No s'ha trobat «Gravatar».

en: Merge Contacts…
ca@valencia: Fusiona els contactes…

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
ca@valencia: Seleccioneu els contactes que s'han de fusionar

[ctx: @action:button]
en: merge
ca@valencia: fusiona

[ctx: @label:textbox]
en: Select contacts that you really want to merge:
ca@valencia: Seleccioneu els contactes que segur que voleu fusionar:

[ctx: @label:textbox]
en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
ca@valencia: Seleccioneu la llibreta d'adreces a on s'han d'emmagatzemar els contactes fusionats:

en: Select All
ca@valencia: Selecciona-ho tot

en: Deselect All
ca@valencia: Desselecciona-ho tot

en: Duplicate contact %1
ca@valencia: Contacte duplicat %1

en: Contacts
ca@valencia: Contactes

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
ca@valencia: Contacte duplicat «%1» (%2 vegades)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
ca@valencia: Busca i selecció dels contactes que s'han de fusionar

[ctx: @info:placeholder]
en: Search in result…
ca@valencia: Busca en el resultat…

[ctx: @label:textbox]
en: Select AddressBook:
ca@valencia: Selecciona la llibreta d'adreces:

[ctx: @action:button]
en: Merge
ca@valencia: Fusiona

en: Expand All
ca@valencia: Expandix-ho tot

en: Collapse All
ca@valencia: Reduïx-ho tot

en: You must select at least two elements.
ca@valencia: Heu de seleccionar com a mínim dos elements.

en: No duplicated contact found.
ca@valencia: No s'ha trobat cap contacte duplicat.

en: No contacts selected.
ca@valencia: No hi ha cap contacte seleccionat.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
ca@valencia: Part de la informació es podria perdre. Voleu continuar, o personalitzar el que voleu fusionar?

[ctx: @action]
en: Customize
ca@valencia: Personalitza

[ctx: @action]
en: Automatic Merging
ca@valencia: Fusionat automàtic

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
ca@valencia: Hi ha alguna informació que no s'ha seleccionat. Podeu perdre esta informació. Voleu continuar amb la fusió?

[ctx: @title:window]
en: Missing Selected Information
ca@valencia: Falta informació seleccionada

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
ca@valencia: Aniversari

en: Blog Feed
ca@valencia: Enllaç cap al blog

en: Profession
ca@valencia: Professió

en: Office
ca@valencia: Oficina

en: Manager
ca@valencia: Gestor

en: Assistant
ca@valencia: Assistent

en: Spouse
ca@valencia: Cònjuge

en: (Undefined)
ca@valencia: (Sense establir)

en: Search Duplicate Contacts…
ca@valencia: Busca els contactes duplicats…

en: No emails found in selected contacts.
ca@valencia: No s'ha trobat cap correu en els contactes seleccionats.

en: Send an email…
ca@valencia: Envia un correu electrònic…

en: No vCard created.
ca@valencia: No s'ha creat la vCard.

en: Temporary file '%1' cannot be created
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer temporal «%1»

en: Send vCards…
ca@valencia: Envia vCard…
