kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

en: AddressBook info
ca@valencia: Informació de la llibreta d'adreces

en: Name of user
ca@valencia: Nom de l'usuari

en: Get Info From AddressBook
ca@valencia: Obté informació de la llibreta d'adreces

en: Use this tool to get user info from akonadi database
ca@valencia: Utilitzeu esta eina per a obtindre informació d'usuaris des de la base de dades d'Akonadi

en: Configure Addressbook Tool Plugin
ca@valencia: Configura el connector de l'eina de la llibreta d'adreces

en: Get Email...
ca@valencia: Obtín un correu electrònic…

en: No Contact found in addressbook for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap contacte a la llibreta d'adreces sobre %1

en: No preferred email found for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap correu electrònic preferit de %1

en: The preferred email for %1 is %2
ca@valencia: El correu electrònic preferit de %1 és %2

en: No Birthday found for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap data de naixement de %1

en: Birthday for %1 is %2
ca@valencia: La data de naixement de %1 és %2

en: No Address found for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap adreça de %1

en: Address found for %1 is %2
ca@valencia: L'adreça trobada de %1 és %2
