kdepim-addons - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
ca@valencia: Configureu la llista de bloqueig publicitari

[ctx: @title:column]
en: Name
ca@valencia: Nom

[ctx: @title:column]
en: Url
ca@valencia: URL

en: Add…
ca@valencia: Afig…

en: Modify…
ca@valencia: Modifica…

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Show
ca@valencia: Mostra

en: Update Lists
ca@valencia: Actualitza les llistes

en: Do you want to remove '%1' ?
ca@valencia: Voleu eliminar «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
ca@valencia: Elimina la llista

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ca@valencia: Busca…

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
ca@valencia: Afegir una llista de bloqueig publicitari

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Url:
ca@valencia: URL:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
ca@valencia: Configureu el connector de Bloqueig publicitari

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
ca@valencia: Mostra una llista de bloqueig publicitari

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
ca@valencia: El bloqueig publicitari està permés
