kdepim-addons - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Nothing
cs: Nic

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: Configure
cs: Nastavit

en: New Server:
cs: Nový server:

en: New Server
cs: Nový server

en: Modify Server
cs: Upravit server

en: Do you want to delete selected server(s) name?
cs: Přejete si odstranit vybraný název serveru?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
cs: Nastavit DKIM

en: General
cs: Obecné

en: Record Keys
cs: Klíče záznamu

en: Policy
cs: Chování

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Enable DKIM Support
cs: Povolit podporu DKIM

en: Save DKIM Result
cs: Uložit výsledek DKIM

en: Save Record Key:
cs: Uložit klíč záznamu:

en: Save
cs: Uložit

en: Save and Compare
cs: Uložit a porovnat

en: Check if e-mail should be signed
cs: Zaškrtněte pokud má být e-mail podepsán

en: Use default rule
cs: Použít výchozí pravidlo

en: Autogenerate rule
cs: Automaticky vygenerovat pravidlo

en: Read Authentication-Results header
cs: Přečíst hlavičku výsledků ověření

en: Show Rules
cs: Zobrazit pravítka

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
cs: Změňte nastavení složky

en: Modify
cs: Změnit

en: View
cs: Pohled

en: Expiry
cs: Vyprší

en: Template
cs: Šablona

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
cs: Přepíše všechna nastavení pro každou vybranou složku. Přejete si pokračovat?

en: Save Folder Settings
cs: Ulžoit nastavení složek

en: Select
cs: Vybrat

en: Unselect
cs: Odznačit

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
cs: Nastavit Gravatara

en: Enable Gravatar Support
cs: Povolit podporu Gravatara

[ctx: @title:window]
en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: @title:window]
en: Edit
cs: Upravit

en: Server Name:
cs: Název serveru:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
cs: <qt><a href="whatsthis1">Informace o formátu argumentu...</a></qt>

en: Command line:
cs: Příkazový řádek:

en: Executable:
cs: Program:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
cs: Nastavit otevření URL modulem

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
cs: Přidat pravidlo...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
cs: Odstranit pravidlo

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
cs: Upravit pravidlo...

en: Rule already exists.
cs: Pravidlo již existuje.

en: Duplicate Rule
cs: Duplikovat pravidlo

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
cs[0]: Chcete odstranit toto pravidlo?
cs[1]: Chcete odstranit tato pravidla?
cs[2]: Chcete odstranit tato pravidla?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
cs: Odstranit pravidlo

en: Add Rule...
cs: Přidat pravidlo...

en: Edit Rule...
cs: Upravit pravidlo...

en: Remove Rule | Remove Rules
cs[0]: Odstranit pravidlo
cs[1]: Odstranit pravidla
cs[2]: Odstranit pravidla

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
cs: Nastavit možnosti Scamu

en: Domain
cs: Doména

en: Check
cs: Zkontrolovat

en: Disable All Check
cs: Zakázat všechny kontroly

en: Redirect Url
cs: Přesměrovat URL
