kaddressbook - en to cs translation catalogue (92 entries)

en: Export CSV file…
cs: Exportovat soubor CSV…

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
cs: Exportovat kontakty do souboru s hodnotami oddělenými čárkou.

en: Import CSV file…
cs: Importovat soubor CSV…

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
cs: Importovat ze souboru s hodnotami oddělenými čárkou.

en: Which contact do you want to export?
cs: Který kontakt si přejete exportovat?

en: You have not selected any contacts to export.
cs: Nebyl vybrán kontakt pro export.

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
cs: <qt>Nelze otevřít soubor <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
cs: <qt>Nelze otevřít soubor <b>%1</b>.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
cs: Dialogové okno importu CSV

[ctx: @label]
en: Importing contacts
cs: Importování kontaktů

[ctx: @label]
en: File to import:
cs: Soubor k importu:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
cs: Vybrat soubor CSV k importu

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
cs: Oddělovač

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
cs: Čárka

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
cs: Středník

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
cs: Tabulátor

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
cs: Mezera

[ctx: @option:radio Custom field separator]
en: Other
cs: Jiné

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
cs: Uvozovky:

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
cs: Nic

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
cs: Formát data:

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para>
cs: <para><list><item>y: rok 2 čísly</item><item>Y: rok 4 čísly</item><item>m: měsíc 1 nebo 2 čísly</item><item>M: měsíc 2 čísly</item><item>d: den 1 nebo 2 čísly</item><item>D: den 2 čísly</item><item>H: hodiny 2 čísly</item><item>I: minuty 2 čísly</item><item>S: sekundy 2 čísly</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify a format to use for dates included in your csv data. Use the following sequences to help you define the format:</para><para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para><para>Example: "Y-M-D" corresponds to a date like "2012-01-04"</para>
cs: <para>Určete formát pro použití v datech zahrnutých datech csv. Použijte následující sekvence, jež vám se zadáním pomohou:</para><para><list><item>y: rok 2 čísly</item><item>Y: rok 4 čísly</item><item>m: měsíc 1 nebo 2 čísly</item><item>M: měsíc 2 čísly</item><item>d: den 1 nebo 2 čísly</item><item>D: den 2 čísly</item><item>H: hodiny 2 čísly</item><item>I: minuty 2 čísly</item><item>S: sekundy 2 čísly</item></list></para><para>Příklad: "Y-M-D" odpovídá datu jako "2012-01-04"</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
cs: Kodek textu:

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
cs: Přeskočit první řádku souboru

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
cs: Při importu přeskočit první řádek souboru csv

[ctx: @action:button]
en: Apply Template…
cs: Použít šablonu…

[ctx: @action:button]
en: Save Template…
cs: Uložit šablonu…

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
cs: Místní (%1)

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
cs: Musíte přiřadit alespoň jeden sloupec.

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
cs: Zatím nejsou dostupné žádné šablony.

[ctx: @title:window]
en: No templates available
cs: Nejsou dostupné šablony

[ctx: @title:window]
en: Template Name
cs: Název šablony

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
cs: Prosím zadejte název šablony:

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
cs: Nelze otevřít vstupní soubor.

en: Device is not open
cs: Zařízení není otevřeno

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
cs: Opravdu si přejete odstranit šablonu '%1'?

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
cs: Výběr šablon

[ctx: @info]
en: Please select a template, that matches the CSV file:
cs: Prosím zvolte šablonu, která odpovídá CSV souboru:

en: GMX address book file (*.gmxa)
cs: Soubor knihy adres GMX (*.gmxa)

en: Import GMX file…
cs: Importovat soubor GMX…

en: Import contacts from a GMX address book file.
cs: Importovat kontakty z adresáře GMX.

en: Export GMX file…
cs: Exportovat soubor GMX...

en: Export contacts to a GMX address book file.
cs: Exportovat kontakty do souboru s knihou adres GMX.

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
cs: <qt>Nelze otevřít <b>%1</b> pro čtení.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
cs: %1 není souborem s knihou adres GMX.

en: Import From LDAP server…
cs: Importovat ze serveru LDAP…

en: Import contacts from an LDAP server.
cs: Importovat kontakty ze serveru LDAP.

en: Import LDIF file…
cs: Importovat soubor LDIF…

en: Import contacts from an LDIF file.
cs: Importovat kontakty ze souboru LDIF.

en: Export LDIF file…
cs: Exportovat soubor LDIF…

en: Export contacts to an LDIF file.
cs: Exportovat kontakty do souboru LDIF.

en: LDif Files
cs: Soubory LDif

en: LDif Files (*.ldif)
cs: Soubory LDif (*.ldif)

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
cs: Pole, jež mají být exportována

[ctx: @option:check]
en: Private fields
cs: Soukromá pole

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
cs: Exportovat soukromá pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat soukromá pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
cs: Obchodní pole

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
cs: Exportovat obchodní pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat pracovní pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
cs: Jiná pole

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
cs: Exportovat jiná pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat jiná pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
cs: Šifrovací klíče

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
cs: Exportovat šifrovací klíče

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat šifrovací klíče kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
cs: Obrázky

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
cs: Exportovat obrázky

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat obrázek kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
cs: Možnosti exportu

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
cs: Zobrazit jméno jako celé jméno

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
cs: Importovat vizitku

[ctx: @info]
en: Do you want to import this contact into your address book?
cs: Přejete si importovat tento kontakt do své knihy adres?

[ctx: @action:button]
en: Import All…
cs: Importovat vše…

en: Import vCard…
cs: Importovat vizitku…

en: Import contacts from a vCard file.
cs: Importovat kontakty ze souboru vCard.

en: Export contacts to a vCard 4.0 file.
cs: Exportovat kontakty do souboru vCard 4.0.

en: Export vCard 4.0…
cs: Exportovat vCard 4.0…

en: Export vCard 3.0…
cs: Exportovat vCard 3.0…

en: Export contacts to a vCard 3.0 file.
cs: Exportovat kontakty do souboru vCard 3.0.

en: Export vCard 2.1…
cs: Exportovat vCard 2.1…

en: Export contacts to a vCard 2.1 file.
cs: Exportovat kontakty do souboru vCard 2.1.

en: vCard (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;All files (*)
cs: Vizitka (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;Všechny soubory (*)

[ctx: @title:window]
en: Select vCard to Import
cs: Vybrat vizitky k importu

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
cs: Import vizitky selhal

[ctx: @info]
en: <para>Unable to access vCard:</para><para>%1</para>
cs: <para>Nelze přistoupit k vizitce:</para><para>%1</para>

[ctx: @info]
en: You have selected a list of contacts, shall they be exported to several files?
cs: Vybrali jste seznam kontaktů. Měli by být exportováni do několika souborů?

[ctx: @action:button]
en: Export to One File
cs: Exportovat do jednoho souboru

[ctx: @action:button]
en: Export to Several Files
cs: Exportovat do více souborů

en: Import Windows Contact file…
cs: Importovat soubor kontaktů Windows…

en: Import contacts from windows contact file.
cs: Importovat kontakty ze souboru kontaktů Windows.
