kdepim-addons - en to da translation catalogue (37 entries)

en: General
da: Generelt

en: Grammar Settings
da: Grammatikindstillinger

en: Replacement
da: Erstatning

en: Check Again
da: Tjek igen

en: Close
da: Luk

en: English
da: Engelsk

en: Asturian
da: Asturiansk

en: Belarusian
da: Hviderussisk

en: Breton
da: Bretonsk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Chinese
da: Kinesisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: English (Australian)
da: Engelsk (australsk)

en: English (Canadian)
da: Engelsk (canadisk)

en: French
da: Fransk

en: Galician
da: Galicisk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Japanese
da: Japansk

en: Persian
da: Persisk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Swedish
da: Svensk

en: Tamil
da: Tamilsk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
da: Indstil LanguageTool

en: Use Local Instance
da: Brug lokal instans

en: Instance Path:
da: Sti til instans:

en: Language:
da: Sprog:

en: Refresh
da: Genopfrisk
