kmail_text_vcard_plugin - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
da[0]: Vedlagt visitkort
da[1]: Vedlagte visitkort

en: [Add this contact to the address book]
da: [Føj denne kontakt til adressebogen]

en: [Update this contact in the address book]
da: [Opdatér denne kontakt i adressebogen]

en: [This contact is already in addressbook]
da: [Denne kontakt er allerede i adressebogen]

en: View Business Card
da: Vedlagt visitskort

en: Save Business Card As...
da: Gem visitkort som...

en: Add this contact to the address book.
da: Føj denne kontakt til adressebogen

en: Update this contact to the address book.
da: Opdatér denne kontakt til adressebogen.

en: Add "%1" to the address book.
da: Føj "%1" til adressebogen

en: Update "%1" to the address book.
da: Opdatér "%1" til adressebogen.

en: Save Business Card
da: Gem visitkort

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
da: vCardets primære e-mailadresse findes ikke i adressebogen.
