kdepim-addons - en to da translation catalogue (23 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
da: Konfigurér markdown-plugin

en: Failed to compile the Markdown document.
da: Kunne ikke kompilere markdown-dokumentet.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
da: Tilføj billede

[ctx: @label:textbox]
en: Width:
da: Bredde:

[ctx: @label:textbox]
en: Height:
da: Højde:

en: Title:
da: Titel:

en: Image Link:
da: Link til billede:

en: Alternate text:
da: Alternativ tekst:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
da: Tilføj link

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
da: Forhåndsvisning af markdownrendering

en: Converter Error
da: Konverteringsfejl

[ctx: @action]
en: Generate HTML from markdown language.
da: Generér HTML fra markdown-sprog.

[ctx: @action]
en: Markdown Action
da: Markdown-handling

en: Add Title
da: Tilføj titel

en: Level %1
da: Niveau %1

en: Horizontal Rule
da: Vandret linje

en: Change Selected Text as Bold
da: Gør markeret tekst fed

en: Change Selected Text as Italic
da: Gør markeret tekst kursiv

en: Change Selected Text as Code
da: Gør markeret tekst til kode

en: Change Selected Text as Block Quote
da: Gør markeret tekst til blockcitat

en: Add Link
da: Tilføj link

en: Add Image
da: Tilføj billede

en: Generate HTML from markdown language.
da: Generér HTML fra markdown-sprog.
