kdepim-addons - en to da translation catalogue (5 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
da: &Tjek grammatik (grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
da: Grammalecte-plugin

en: &Check Grammar (LanguageTool)
da: &Tjek grammatik (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will be sent to an external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
da: Du bruger ikke en lokal instans.
    Din tekst vil sendes til en ekstern hjemmeside (https://languagetool.org/).
    Vil du fortsætte?

en: LanguageTool Plugin
da: LanguageTool-plugin
