kdepim-addons - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
da: Kunne ikke køre mailerprogram %1

en: Sendmail exited abnormally.
da: Sendmail afsluttede unormalt.

en: Sendmail exited abnormally: %1
da: Sendmail afsluttede unormalt: %1

en: A local sendmail installation
da: En lokal sendmail-installation

[ctx: @title:window]
en: Configure account
da: Indstil konto
