kmail_text_vcard_plugin - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
eo[0]: Alkroĉita komerca karto
eo[1]: Alkroĉitaj komercaj kartoj

en: [Add this contact to the address book]
eo: [Aldoni ĉi tiun kontakton al adresaro]

en: [Update this contact in the address book]
eo: [Ĝisdatigi ĉi tiun kontakton en la adresaro]

en: [This contact is already in addressbook]
eo: [Ĉi tiu kontakto jam estas en la adresaro]

en: View Business Card
eo: Vidi komercan karton

en: Save Business Card As…
eo: Konservi komercan karton kiel…

en: Add this contact to the address book.
eo: Aldoni ĉi tiun kontakton al adresaro.

en: Update this contact to the address book.
eo: Ĝisdatigi ĉi tiun kontakton al adresaro.

en: Add "%1" to the address book.
eo: Aldoni "%1" al adresaro.

en: Update "%1" to the address book.
eo: Ĝisdatigi"%1" al la adresaro.

[ctx: @title:window]
en: Save Business Card
eo: Konservi Komercan Karton

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
eo: La unuaranga retpoŝtadreso de la vCard ne estas en adreslibro.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
eo: Estas du aŭ pli kontaktoj kun sama retpoŝtadreso konservitaj en adreslibro.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
eo: La vCard estis ĝisdatigita en via adreslibro; vi povas aldoni plian informon al tiu eniro malfermante la adreslibron.

en: Email not specified
eo: E-poŝto ne specifita
