kdepim-addons - en to eo translation catalogue (73 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
eo: Ankoraŭ konfirmi la subskribon, se domajno nur testas DKIM

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
eo: Uzi malstreĉan analizon dum legado de la kaplinio "Authentication-Result".

en: Nothing
eo: Nenio

en: Warning
eo: Averto

en: Error
eo: Eraro

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
eo: Trakti RSA-SHA1 subskribalgoritmon kiel:

en: Treat small Key as:
eo: Trakti malgrandan Ŝlosilon kiel:

[ctx: @action:button]
en: Configure
eo: Agordi

en: Authentication Server verified:
eo: Aŭtentikigoservilo konfirmita:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
eo: Agordi Konfirmitan Servilon

en: New Server:
eo: Nova Servilo:

en: New Server
eo: Nova Servilo

en: Modify Server
eo: Modifi Servilon

en: Server:
eo: Servilo:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
eo: Ĉu vi volas forigi nomo(j)n de elektita(j) servilo(j)?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
eo: Agordi DKIM

en: General
eo: Ĝenerala

en: Record Keys
eo: Registri Ŝlosilojn

en: Policy
eo: Politiko

en: Advanced
eo: Altnivela

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
eo: Ebligi DKIM-subtenon

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
eo: Konservi DKIM-Rezulton

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
eo: Anstataŭigi DKIM-rezulton per Authentication-Result header valoro

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
eo: Konservi Registri Ŝlosilon:

en: Save
eo: Konservi

en: Save and Compare
eo: Konservo kaj Kompari

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
eo: Kontroli ĉu retpoŝto estu subskribita

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
eo: Uzi DMARC por heŭristike determini ĉu retpoŝto devus esti subskribita

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
eo: Uzi defaŭltan regulon

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
eo: Aŭtomate generi regulon

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
eo: Legi la kaplinion de Aŭtentigo-Rezultoj

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
eo: Aŭtogenero kiam Sendanto en SDID

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
eo: Montri Regulojn

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
eo: Agordi Eksvalidan Konton Rubujon

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
eo: Agordi Dosierujojn

en: Modify
eo: Modifi

en: View
eo: Vido

en: Expiry
eo: Eksvalidiĝo

en: Template
eo: Ŝablono

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
eo: Ĝi anstataŭigos ĉiujn agordojn por ĉiu elektita dosierujo. Ĉu vi volas daŭrigi?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
eo: Konservi Dosierujo-Agordojn

[ctx: @action:button]
en: Select
eo: Elekti

[ctx: @action:button]
en: Unselect
eo: Malelekti

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
eo: Agordi Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
eo: Ebligi Gravatar-subtenon

[ctx: @title:window]
en: Create
eo: Krei

[ctx: @title:window]
en: Edit
eo: Redakti

[ctx: @option:check]
en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Server Name:
eo: Servilo Nomo:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
eo: <qt><a href="whatsthis1">Argumentformata informo…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
eo: <qt><p><strong>Ĉi tiuj esprimoj povas esti uzataj por la argumentoj:</strong></p><ul><li>%u - url uzata per komando</li></ul></strong> ></p></qt>

en: Command line:
eo: Komandlinio:

en: Executable:
eo: Efektivigebla:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
eo: Agordi Malfermi Url Per Kromaĵo

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
eo: Aldoni Regulon…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
eo: Forigi Regulon

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
eo: Modifi Regulon…

en: A rule for host was already added.
eo: Regulo por gastiganto jam aldoniĝis.

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
eo: Gastiganto jam kontroliĝis

en: Rule already exists.
eo: Regulo jam ekzistas.

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
eo: Duplikata Regulo

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
eo[0]: Ĉu vi volas forigi ĉi tiun regulon?
eo[1]: Ĉu vi volas forigi ĉi tiujn regulojn?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
eo: Forigi Regulon

en: Add Rule…
eo: Aldoni Regulon…

en: Edit Rule…
eo: Redakti Regulon…

en: Remove Rule | Remove Rules
eo[0]: Forigi Regulon
eo[1]: Forigi Regulojn

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
eo: Agordi Fraŭdo-Agordojn

en: Add…
eo: Aldoni…

en: Disable All Check
eo: Malebligi Ĉian Kontrolon

en: Redirect Url
eo: Redirekta URL

en: Has Ip
eo: Havas Ip

[ctx: @title:column]
en: Domain
eo: Domajno

[ctx: @title:column]
en: Check
eo: Kontroli
