kdepim-addons - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar…
eo: Kontrolu Gravatar…

en: You have not selected any contacts.
eo: Vi elektis neniujn kontaktojn.

en: No email found for this contact.
eo: Neniu retpoŝto trovita por ĉi tiu kontakto.

en: A contact group was selected.
eo: Kontakta grupo estis elektita.

en: Too many contacts selected.
eo: Tro da kontaktoj elektitaj.

[ctx: @action:button]
en: Save Image
eo: Konservi Bildon

[ctx: @action:button]
en: Save Image URL
eo: Konservi URL-on de la bildo

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
eo: Kontroli kaj ĝisdatigi Gravatar

[ctx: @action:button]
en: Search
eo: Serĉi

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
eo: Retpoŝto:

en: Search is impossible.
eo: Serĉo estas neebla.

en: No Gravatar Found.
eo: Neniu Gravatar Trovita.

en: Merge Contacts…
eo: Kunfandi Kontaktojn…

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
eo: Elekti Kontaktojn por kunfandi

[ctx: @action:button]
en: merge
eo: kunfandi

[ctx: @label:textbox]
en: Select contacts that you really want to merge:
eo: Elektu kontaktojn, kiujn vi vere volas kunfandi:

[ctx: @label:textbox]
en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
eo: Elektu la adreslibron en kiu konservi kunfanditajn kontaktojn:

en: Select All
eo: Elekti ĉiujn

en: Deselect All
eo: Malelekti Ĉion

en: Duplicate contact %1
eo: Duobligi kontakton %1

en: Contacts
eo: Kontaktoj

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
eo: Duobligi kontakton "%1" (%2 fojojn)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
eo: Serĉi kaj Elektu Duplikatajn Kontaktojn por kunfandi

[ctx: @info:placeholder]
en: Search in result…
eo: Serĉi en rezulto…

[ctx: @label:textbox]
en: Select AddressBook:
eo: Elektu Adreslibron:

[ctx: @action:button]
en: Merge
eo: Kunfandi

en: Expand All
eo: Vastigi Ĉion

en: Collapse All
eo: Kolapsi Ĉion

en: You must select at least two elements.
eo: Vi devas elekti almenaŭ du elementojn.

en: No duplicated contact found.
eo: Neniu duobligita kontakto trovita.

en: No contacts selected.
eo: Neniuj kontaktoj elektitaj.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
eo: Iuj informoj povas esti perditaj. Ĉu vi volas daŭrigi aŭ agordi tion, kion vi volas kunfandi?

[ctx: @action]
en: Customize
eo: Proprigi

[ctx: @action]
en: Automatic Merging
eo: Aŭtomata Kunfandado

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
eo: Iuj informoj ne estis elektitaj. Vi povas perdi ĉi tiun informon. Ĉu vi volas daŭrigi kunfandi?

[ctx: @title:window]
en: Missing Selected Information
eo: Mankanta Elektita Informo

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
eo: Datreveno

en: Blog Feed
eo: Bloga Fluo

en: Profession
eo: Profesio

en: Office
eo: Oficejo

en: Manager
eo: Administranto

en: Assistant
eo: Asistanto

en: Spouse
eo: Edzo

en: (Undefined)
eo: (Nedifinita)

en: Search Duplicate Contacts…
eo: Serĉi Duplikatajn Kontaktojn…

en: No emails found in selected contacts.
eo: Neniuj retpoŝtoj trovitaj en elektitaj kontaktoj.

en: Send an email…
eo: Sendi retmesaĝon…

en: No vCard created.
eo: Neniu vCard kreita.

en: Temporary file '%1' cannot be created
eo: Provizora dosiero '%1' ne povas esti kreita

en: Send vCards…
eo: Sendi vCards…
