kdepim-addons - en to eo translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
eo: Agordi Regulon

[ctx: @label:textbox]
en: Type:
eo: Tipo:

[ctx: @label:textbox]
en: Contains:
eo: Enhavas:

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Subjekto

en: To
eo: Al

en: Unread
eo: Nelegita

en: Important
eo: Grava

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
eo: Agordi Antaŭ Forigo de Poŝto

[ctx: @action]
en: Confirm Before Deleting
eo: Konfirmi Antaŭ Forigo

en: Configure
eo: Agordi

en: Do you want to delete this email?
    %1
eo: Ĉu vi volas forigi ĉi tiun retmesaĝon?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
eo: Konfirmi Forigi Poŝton

[ctx: @option:check]
en: Apply to All
eo: Apliki al Ĉiuj

en: The message with subject '%2' contains '%1'
eo: La mesaĝo kun temo '%2' enhavas '%1'

en: The message with subject '%1' is %2
eo: La mesaĝo kun temo '%1' estas %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
eo: Aldoni regulon…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
eo: Forigi Regulon

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
eo: Modifi Regulon…

en: Type
eo: Tipo

en: Pattern
eo: Ŝablono

en: Add Rule…
eo: Aldoni regulon…

en: Edit Rule…
eo: Redakti Regulon…

en: Remove Rule | Remove Rules
eo[0]: Forigi Regulon
eo[1]: Forigi Regulojn

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
eo[0]: Ĉu vi volas forigi ĉi tiun regulon?
eo[1]: Ĉu vi volas forigi ĉi regulojn?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
eo: Forigi Regulon

en: Same rule already exists.
eo: Sama regulo jam ekzistas.

[ctx: @title:window]
en: Create Rule
eo: Krei Regulon
