kmail_text_calendar_plugin - en to eo translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
eo: Elekti Partoprenantojn

[ctx: @info:placeholder]
en: Click to add a new attendee
eo: Klaki por aldoni novan partoprenanton

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
eo: Aldoni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
eo: Forigi

[ctx: @option:check]
en: Keep me informed about status changes of this incidence.
eo: Tenu min informita pri statusaj ŝanĝoj de ĉi tiu okazo.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
eo: Elekti delegiton

[ctx: @label:textbox]
en: Delegate:
eo: Delegito:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
eo: Komento:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
eo: Neniu aldonaĵo nomita "%1" trovita en la invito.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
eo: La invitaldonaĵo "%1" estas retligilo, kiu estas neatingebla de ĉi tiu komputilo. Bonvolu peti al la aranĝanto resendi la inviton kun ĉi tiu aldonaĵo konservita en linio anstataŭ ligo.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
eo: <qt>Neniu el viaj identecoj kongruas kun la ricevanto de ĉi tiu mesaĝo,<br/>bonvolu elekti kiu el la sekvaj adresoj estas via,<br/> se ekzistas, aŭ elektu unu el viaj identecoj por uzi en la respondo:</qt >

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
eo: <qt>Pluraj el viaj identecoj kongruas kun la ricevilo de ĉi tiu mesaĝo,<br/>bonvolu elekti kiu el la sekvaj adresoj estas via:</qt>

en: Select Address
eo: Elekti retpoŝtan adreson

en: Answer:
eo: Respondo:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
eo: Malakceptita: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
eo: Prova: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
eo: Akceptita: %1

en: Invitation answer attached.
eo: Invita respondo alkroĉita.

en: Incidence with no summary
eo: Incidenco sen resumo

en: Answer: %1
eo: Respondo: %1

en: Delegated: %1
eo: Delegito: %1

en: Forwarded: %1
eo: Plusendita: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
eo: Malakceptita Kontraŭpropono: %1

en: "%1" occurred already.
eo: "%1" jam okazis.

en: "%1" is currently in-progress.
eo: "%1" estas nuntempe en progreso.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
eo: "%1", okazanta la tutan tagon hodiaŭ, estas nuntempe en progreso.

en: "%1" is past due.
eo: "%1" estas preterpasita.

en: "%1" has already started.
eo: "%1" jam komenciĝis.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
eo: "%1", okazanta dum la tuta tago hodiaŭ, estas nuntempe en progreso.

en: "%1", happening all day, has already started.
eo: "%1", okazanta la tutan tagon, jam komenciĝis.

en: Do you still want to accept the task?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas akcepti la taskon?

en: Do you still want to accept the invitation?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas akcepti la inviton?

[ctx: @action:button]
en: Accept
eo: Akcepti

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas sendi kondiĉan akcepton de la invito?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas sendi kondiĉan akcepton de la tasko?

[ctx: @action:button]
en: Send
eo: Sendi

en: Do you still want to accept the counter proposal?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas akcepti la kontraŭproponon?

en: Do you still want to send a counter proposal?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas sendi kontraŭproponon?

en: Do you still want to send a decline response?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas sendi malakceptan respondon?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas malakcepti la kontraŭproponon?

[ctx: @action:button]
en: Decline
eo: Malakcepto

en: Do you still want to record this response in your calendar?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas registri ĉi tiun respondon en via kalendaro?

[ctx: @action:button]
en: Record
eo: Registri

en: Do you still want to delegate this task?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas delegi ĉi tiun taskon?

en: Do you still want to delegate this invitation?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas delegi ĉi tiun inviton?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
eo: Delegito

en: Do you still want to forward this task?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas plusendi ĉi tiun taskon?

en: Do you still want to forward this invitation?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas plusendi ĉi tiun inviton?

[ctx: @action:button]
en: Forward
eo: Plusendi

en: Do you still want to cancel this task?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas nuligi ĉi tiun taskon?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
eo: Nuligi Taskon

en: Do you still want to cancel this invitation?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas nuligi ĉi tiun inviton?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
eo: Nuligi Inviton

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
eo: Ne Nuligi

en: Do you still want to check your calendar?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas kontroli vian kalendaron?

[ctx: @action:button]
en: Check
eo: Kontroli

en: Do you still want to record this task in your calendar?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas registri ĉi tiun taskon en via kalendaro?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
eo: Ĉu vi ankoraŭ volas registri ĉi tiun inviton en via kalendaro?

en: Do you really want to cancel this task?
eo: Ĉu vi vere volas nuligi ĉi tiun taskon?

en: Do you really want to cancel this invitation?
eo: Ĉu vi vere volas nuligi ĉi tiun inviton?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
eo: Reago al Invito

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
eo: Vi forgesis aldoni proponon. Bonvolu aldoni ĝin. Dankon

en: Delegation to organizer is not possible.
eo: Delegado al organizanto ne eblas.

[ctx: @title:window]
en: Save Invitation Attachment
eo: Konservi Invitan Aldonaĵon

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
eo: Malakcepti Kontraŭproponon

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
eo: Vi ne havas skribeblajn kalendarajn dosierujojn por invitoj, do konservi respondon ne eblos.
    Bonvolu krei almenaŭ 1 skribeblan kalendaron de eventoj kaj re-sinkronigi.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
eo: La kalendara invito konservita en ĉi tiu retpoŝta mesaĝo estas iel rompita. Ne eblas daŭrigi.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
eo: La organizanto ne atendas respondon al ĉi tiu invito, sed vi povas sendi al ili retmesaĝon, se vi volas.
    
    Ĉu vi volas sendi al la organizanto mesaĝon pri ĉi tiu invito?
    Premu la butonon [Nuligi] por nuligi la registradon.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
eo: Sendi Retpoŝton al Organizanto

[ctx: @action:button]
en: Do Not Send
eo: Ne Sendi

[ctx: @action:button]
en: Send EMail
eo: Sendi retpoŝton

en: Re: %1
eo: Refari: %1

en: Open Attachment
eo: Malfermi Aldonaĵon

en: Save Attachment As…
eo: Konservi aldonaĵon kiel…

en: Accept invitation
eo: Akcepti inviton

en: Accept invitation conditionally
eo: Akcepti inviton kondiĉe

en: Accept counter proposal
eo: Akcepti kontraŭproponon

en: Create a counter proposal…
eo: Krei kontraŭproponon…

en: Throw mail away
eo: Forĵeti poŝton

en: Decline invitation
eo: Malakcepti inviton

en: Postpone
eo: Prokrasti

en: Decline counter proposal
eo: Malakcepti kontraŭproponon

en: Check my calendar…
eo: Kontroli mian kalendaron…

en: Record response into my calendar
eo: Registri respondon en mia kalendaro

en: Record invitation into my calendar
eo: Registri inviton en mian kalendaron

en: Move this invitation to my trash folder
eo: Movi ĉi tiun inviton al mia rubujo

en: Delegate invitation
eo: Delegi invito

en: Forward invitation
eo: Plusendi inviton

en: Remove invitation from my calendar
eo: Forigi inviton el mia kalendaro

en: Open attachment "%1"
eo: Malfermi aldonaĵon "%1"
