kdepim-addons - en to eo translation catalogue (41 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure "Automatic Add Contacts" Plugin
eo: Agordi kromprogramon "Aŭtomate Aldoni Kontaktojn".

[ctx: @info]
en: You must create an address book before adding a contact. Do you want to create an address book?
eo: Vi devas krei adreslibron antaŭ ol aldoni kontakton. Ĉu vi volas krei adreslibron?

[ctx: @title:window]
en: No Address Book Available
eo: Neniu Adreslibro Disponebla

[ctx: @action:button]
en: Create Address Book
eo: Krei Adreslibron

[ctx: @title:window]
en: Add Address Book
eo: Aldoni Adreslibron

[ctx: @option:check]
en: Automatic Add Contacts
eo: Aŭtomate Aldoni Kontaktojn

[ctx: @label:textbox]
en: Select the addressbook in which to store contacts:
eo: Elektu la adreslibron en kiu konservi kontaktojn:

en: Do you want to send the email as HTML?
eo: Ĉu vi volas sendi la retmesaĝon kiel HTML?

en: Send email as plain text
eo: Sendi retpoŝton kiel simpla teksto

[ctx: @action:button]
en: Send As HTML
eo: Sendi Kiel HTML

[ctx: @option:check]
en: Update SMTP server
eo: Ĝisdatigi SMTP-servilon

[ctx: @title:window]
en: Check SMTP server
eo: Kontroli SMTP-servilon

[ctx: @label:textbox]
en: Do you want to send the email with a different SMTP than the one defined in the current identity?
eo: Ĉu vi volas sendi la retpoŝton kun malsama SMTP ol tiu difinita en la nuna identeco?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Check Before Send Mail" Plugin
eo: Agordi kromprogramon "Kontroli antaŭ sendi retpoŝton"

[ctx: @option:check]
en: Send as plain text
eo: Sendi kiel simpla teksto

[ctx: @option:check]
en: Use SMTP server defined in identity
eo: Uzi SMTP-servilon difinitan en identeco

[ctx: @option:check]
en: Check duplicated emails addresses
eo: Kontroli duobligitajn retadresojn

[ctx: @option:check]
en: Check send attachment
eo: Kontroli sendi aldonaĵon

[ctx: @title:window]
en: Duplicated emails
eo: Duoblaj retpoŝtoj

[ctx: @label:textbox]
en: These emails are duplicated. Do you want to send email?
eo: Ĉi tiuj retpoŝtoj estas duobligitaj. Ĉu vi volas sendi retpoŝton?

[ctx: @title:window]
en: Check Attachment
eo: Kontroli Aldonaĵon

[ctx: @label:textbox]
en: Do you want to send some attachment?
eo: Ĉu vi volas sendi iun aldonaĵon?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Confirm Email Address" Plugin
eo: Agordi la kromprogramon "Konfirmi Retpoŝtadreson".

[ctx: @option:radio]
en: Accepted Domain Name
eo: Akceptita Domajna Nomo

[ctx: @option:radio]
en: Rejected Domain Name
eo: Malakceptita Domajna Nomo

en: A&dd…
eo: Al&doni…

en: Re&move
eo: &Forigi

en: Mod&ify…
eo: Mod&ifi…

en: Enter new domain name:
eo: Enigu novan domajnan nomon:

en: Do you want to remove this domain?
eo: Ĉu vi volas forigi ĉi tiun domajnon?

en: Whitelist of Addresses
eo: Blanklisto de Adresoj

en: Enter new email address:
eo: Enigu novan retadreson:

en: Do you want to remove this email address?
eo: Ĉu vi volas forigi ĉi tiun retpoŝtadreson?

[ctx: @action:button]
en: Add Selected Emails to WhiteList
eo: Aldoni Elektitajn Retpoŝtojn al Blanka Listo

[ctx: @title:window]
en: Confirm Addresses
eo: Konfirmi Adresojn

en: All selected emails are added to white list
eo: Ĉiuj elektitaj retpoŝtoj estas aldonitaj al blanka listo

[ctx: @title:window]
en: Emails added to white list
eo: Retpoŝtoj aldonitaj al blanka listo

[ctx: @label:textbox]
en: Enter new domain name:
eo: Enigu novan domajnan nomon:

[ctx: @title:window]
en: Add Value
eo: Aldoni Valoron

[ctx: @title:window]
en: Change Value
eo: Ŝanĝi Valoron

[ctx: @label:textbox]
en: Potentially invalid emails are displayed in red:
eo: Estas montrataj ruĝe retpoŝtoj kiuj eble nevalidas:
