kdepim-addons - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
eo: Malsukcesis ruligi retpoŝtistan programon %1

en: Sendmail exited abnormally.
eo: Sendmail eliris nenormale.

en: Sendmail exited abnormally: %1
eo: Sendmail eliris nenormale: %1

en: A local sendmail installation
eo: Loka sendmail-instalaĵo

[ctx: @title:window]
en: Configure account
eo: Agordi konton
