kcontactmanager - en to et translation catalogue (110 entries)

en: Export CSV file...
et: Ekspordi CSV-fail...

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
et: Kontaktide eksport faili komadega eraldatud väärtuste vormingus.

en: Import CSV file...
et: Impordi CSV-fail...

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
et: Kontaktide import failist komadega eraldatud väärtuste vormingus.

en: Which contact do you want to export?
et: Millised kontaktid soovid eksportida?

en: You have not selected any contacts to export.
et: Sa pole valinud eksportimiseks ühtegi kontakti.

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
et: <qt>Faili <b>%1</b> avamine nurjus</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Faili <b>%1</b> avamine nurjus.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
et: CSV importimise dialoog

[ctx: @label]
en: Importing contacts
et: Kontaktide importimine

[ctx: @label]
en: File to import:
et: Imporditav fail:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
et: Imporditava CSV-faili valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to start a file chooser that will allow you to select a csv file to import.
et: Nupule klõpsates avaneb failivalija, kus saab valida importimiseks CSV-faili.

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
et: Eraldaja

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
et: Koma

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a comma
et: Välja eraldajaks määratakse koma

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the comma as a field separator.
et: Märkimisel kasutatakse CSV-failis välja eraldajana koma.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
et: Semikoolon

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a semicolon
et: Välja eraldajaks määratakse semikoolon

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the semicolon as a field separator.
et: Märkimisel kasutatakse CSV-failis välja eraldajana semikoolonit.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
et: Tabeldusmärk

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a tab character
et: Välja eraldajaks määratakse tabeldusmärk

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the tab character as a field separator.
et: Märkimisel kasutatakse CSV-failis välja eraldajana tabeldusmärki.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
et: Tühik

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a space character
et: Välja eraldajaks määratakse tühik

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the space character as a field separator.
et: Märkimisel kasutatakse CSV-failis välja eraldajana tühikut.

[ctx: @option:radio Custom field separator]
en: Other
et: Muu

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a custom character
et: Välja eraldajaks määratakse kohandatud märk

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if to use some other character as the field delimiter for the data in your csv file.
et: Märkimisel kasutatakse CSV-failis välja eraldajana mõnda muud märki.

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the custom delimiter character
et: Kohandatud piiritlejamärgi määramine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a custom character to use as the delimiter character. If you enter more than 1 character, only the first will be used and the remaining characters will be ignored.
et: Siin saab sisestada märgi, mida kasutada piiritlejana. Kui sisestad üle ühe märgi, kasutatakse ainult esimest ja teisi eiratakse.

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
et: Jutumärgid:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the quote character
et: Tsitaadimärgi valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character that your csv data uses to "quote" the field delimiter if that character happens to occur within the data.  For example, if the comma is the field delimiter, then any comma occurring with the data will be "quoted" by the character specified here.
et: Siin saab valida märgi, mida CSV-andmetes kasutatakse välja piiritleja "tsiteerimiseks", kui see märk peaks andmetes esinema. Kuii näiteks välja eraldajaks on koma, siis kõiki andmeis esinevaid komasid "tsiteeritakse" siin määratud märgiga.

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
et: Puudub

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
et: Kuupäeva vorming:

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para>
et: <para><list><item>y: aasta 2 numbriga</item><item>Y: aasta 4 numbriga</item><item>m: kuu 1 või 2 numbriga</item><item>M: kuu 2 numbriga</item><item>d: päev 1 või 2 numbriga</item><item>D: päev 2 numbriga</item><item>H: tunnid 2 numbriga</item><item>I: minutud 2 numbriga</item><item>S: sekundid 2 numbriga</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify a format to use for dates included in your csv data. Use the following sequences to help you define the format:</para><para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para><para>Example: "Y-M-D" corresponds to a date like "2012-01-04"</para>
et: <para>CSV-andmetes esinevate kuupäevade vormingu määramine. Selleks saab kasutada järgmisi kohatäitjaid:</para><para><list><item>y: aasta 2 numbriga</item><item>Y: aasta 4 numbriga</item><item>m: kuu 1 või 2 numbriga</item><item>M: kuu 2 numbriga</item><item>d: päev 1 või 2 numbriga</item><item>D: päev 2 numbriga</item><item>H: tunnid 2 numbriga</item><item>I: minutud 2 numbriga</item><item>S: sekundid 2 numbriga</item></list></para><para>Näide: "D.M.Y" vastab kuupäevale "01.04.2012"</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
et: Teksti kodeering:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the text codec
et: Tekstikodeeringu valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character encoding of the data in your csv file.
et: Siin saab valida CSV-faili andmete kodeeringu.

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
et: Faili esimene rida jäetakse vahele

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
et: CSV-faili esimene rida jäetakse importimisel vahele

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want the import to skip over the first row of the csv data. In many cases, the first line of a csv file will be a comment line describing the order of the data fields included in the file.
et: Märkimisel jäetakse importimisel vahele CSV-andmete esimene rida. Sageli on CSV-faili esimene rida kommentaar, mis kirjeldab failis esinevate andmeväljade järjestust.

[ctx: @action:button]
en: Apply Template...
et: Rakenda mall...

[ctx: @action:button]
en: Save Template...
et: Salvesta mall...

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
et: Lokaat (%1)

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
et: Omistada tuleb vähemalt üks veerg.

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
et: Malle pole veel saadaval.

[ctx: @title:window]
en: No templates available
et: Malle pole saadaval

[ctx: @title:window]
en: Template Name
et: Malli nimi

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
et: Palun sisesta malli nimi:

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
et: Sisendfaili avamine nurjus.

en: Device is not open
et: Seade ei ole avatud

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
et: Kas tõesti kustutada mall "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
et: Malli valimine

[ctx: @info]
en: Please select a template, that matches the CSV file:
et: Palun vali mall, mis sobib CSV failiga:

en: GMX address book file (*.gmxa)
et: GMX aadressiraamatu fail (*.gmxa)

en: Import GMX file...
et: Impordi GMX-fail...

en: Import contacts from a GMX address book file.
et: Kontaktide import GMX aadressiraamatufailist.

en: Export GMX file...
et: Ekspordi GMX-fail...

en: Export contacts to a GMX address book file.
et: Kontaktide eksport GMX aadressiraamatufaili.

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
et: <qt><b>%1</b> avamine lugemiseks nurjus.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
et: %1 ei ole GMX aadressiraamatufail.

en: Import From LDAP server...
et: Impordi LDAP serverist...

en: Import contacts from an LDAP server.
et: Kontaktide import LDAP serverist.

en: Import LDIF file...
et: Impordi LDIF-fail...

en: Import contacts from an LDIF file.
et: Kontaktide import LDIF-failist.

en: Export LDIF file...
et: Ekspordi LDIF-fail...

en: Export contacts to an LDIF file.
et: Kontaktide eksport LDIF-faili.

en: LDif Files
et: LDif-failid

en: LDif Files (*.ldif)
et: LDif-failid (*.ldif)

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
et: Eksporditavad väljad

[ctx: @option:check]
en: Private fields
et: Privaatväljad

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
et: Privaatväljade eksportimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti privaatväljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
et: Tööväljad

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
et: Tööväljade eksportimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti tööväljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
et: Muud väljad

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
et: Muude väljade eksportimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti muud väljad vCard-väljundfaili.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
et: Krüptovõtmed

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
et: Krüptovõtmete eksportimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti krüptovõtmed vCard-väljundfaili.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
et: Piltide eksportimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti pilt vCard-väljundfaili.

[ctx: @title:group]
en: Export options
et: Ekspordi valikud

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
et: Nime näitamine täisnimena

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
et: Näidatava nime eksportimine täisnimena

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
et: Märkimisel eksporditakse kontakti näidatav nimi vCardi täisnimeväljana. See võib olla nõutav, et GMail või Android näitaks nime korrektselt.

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
et: vCardi import

[ctx: @info]
en: Do you want to import this contact into your address book?
et: Kas importida see kontakt aadressiraamatusse?

[ctx: @action:button]
en: Import All...
et: Impordi kõik...

en: Import vCard...
et: Impordi vCard...

en: Import contacts from a vCard file.
et: Kontaktide import vCard-failist.

en: Export contacts to a vCard 4.0 file.
et: Kontaktide eksport vCard 4.0 faili.

en: Export vCard 4.0...
et: Ekspordi vCard 4.0...

en: Export vCard 3.0...
et: Ekspordi vCard 3.0...

en: Export contacts to a vCard 3.0 file.
et: Konaktide eksport vCard 3.0 faili.

en: Export vCard 2.1...
et: Ekspordi vCard 2.1...

en: Export contacts to a vCard 2.1 file.
et: Kontaktide eksport vCard 2.1 faili.

en: vCard (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;All files (*)
et: vCard (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;Kõik failid (*)

[ctx: @title:window]
en: Select vCard to Import
et: Imporditava vCardi valimine

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
et: vCardi import nurjus

[ctx: @info]
en: <para>Unable to access vCard:</para><para>%1</para>
et: <para>Juurdepääs vCardile nurjus:</para><para>%1</para>

[ctx: @info]
en: You have selected a list of contacts, shall they be exported to several files?
et: Oled valinud kontaktide nimekirja. Kas eksportida need mitmesse faili?

[ctx: @action:button]
en: Export to One File
et: Ekspordi ühte faili

[ctx: @action:button]
en: Export to Several Files
et: Ekspordi mitmesse faili
