kdepim-addons - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
et: Kirjaprogrammi %1 käivitamine nurjus

en: Sendmail exited abnormally.
et: Sendmail lõpetas töö ebanormaalselt.

en: Sendmail exited abnormally: %1
et: Sendmail lõpetas töö ebanormaalselt: %1

en: A local sendmail installation
et: Kohalik Sendmaili paigaldus

[ctx: @title:window]
en: Configure account
et: Konto seadistamine
