kmail_text_vcard_plugin - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
et[0]: Kaasatud visiitkaart
et[1]: Kaasatud visiitkaardid

en: [Add this contact to the address book]
et: [Lisa see kontakt aadressiraamatusse]

en: [Update this contact in the address book]
et: [Uuenda seda kontakti aadressiraamatus]

en: [This contact is already in addressbook]
et: [See kontakt on juba aadressiraamatus]

en: View Business Card
et: Vaata visiitkaarti

en: Save Business Card As...
et: Salvesta visiitkaart kui...

en: Add this contact to the address book.
et: Lisa see kontakt aadressiraamatusse.

en: Update this contact to the address book.
et: Uuenda seda kontakti aadressiraamatus.

en: Add "%1" to the address book.
et: Lisa "%1" aadressiraamatusse.

en: Update "%1" to the address book.
et: Uuenda kontakti "%1" aadressiraamatus.

en: Save Business Card
et: Visiitkaardi salvestamine

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
et: VCardi esmane e-posti aadress puudub aadressiraamatust.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
et: Aadressiraamatus on juba vähemalt kaks sama e-posti aadressiga kontakti.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
et: vCardi uuendati sinu aadressiraamatus. Täiendava teabe lisamiseks kirjele ava see aadressiraamatus.

en: Email not specified
et: E-posti aadressi pole määratud
