kdepim-addons - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
et: Allkirja kontroll isegi siis, kui domeen on ainult DKIM testimiseks

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
et: Pealiskaudne parsimine autentimise tulemuste päise lugemisel

en: Nothing
et: Puudub

en: Warning
et: Hoiatus

en: Error
et: Tõrge

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
et: RSA-SHA1 allkirjastamisalgoritmi kohtlemine:

en: Treat small Key as:
et: Väikese võtme kohtlemine:

en: Configure
et: Seadista

en: Authentication Server verified:
et: Verifitseeritud autentimisserver:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
et: Verifitseeritud autentimisserveri seadistamine

en: New Server
et: Uus server

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
et: DKIM seadistamine

en: General
et: Üldine

en: Record Keys
et: Salvestusvõtmed

en: Policy
et: Reegel

en: Advanced
et: Muu

en: Enable DKIM Support
et: DKIM toetuse lubamine

en: Save DKIM Result
et: Salvesta DKIM tulemus

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
et: DKIM tulemuse asendamine autentimise tulemuste päGoogleise väärtusega

en: Save Record Key:
et: Salvestusvõtme salvestamine:

en: Save
et: Salvesta

en: Save and Compare
et: Salvesta ja võrdle

en: Check if e-mail should be signed
et: Kontroll, kas e-kiri peab olema allkirjastatud

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
et: DMARC'i kasutamine heuristiliseks tuvastamiseks, kas e-kiri peab olema allkirjastatud

en: Use default rule
et: Vaikimisi reegli kasutamine

en: Autogenerate rule
et: Reegli automaatne loomine

en: Read Authentication-Results header
et: Autentimise tulemuste päise lugemine

en: Autogenerate when Sender in SDID
et: Automaatne loomine, kui saatja on SDID-s

en: Show Rules
et: Näita reegleid

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
et: Gravatari seadistamine

en: Enable Gravatar Support
et: Gravatari toetuse lubamine

en: Domain
et: Domeen:
