kdepim-addons - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Click on button for selecting contacts...
et: Kontaktide valimiseks klõpsa nupule ...

en: Select Emails
et: Kirjade valimine

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
et: Kirjade valimine

en: Create Folder
et: Kausta loomine

en: Error during creating folder: %1
et: Tõrge kausta loomisel: %1

en: Create Folder...
et: Loo kaust ...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
et: IMAP kausta valimine

en: Unable to load folder list
et: Kaustaloendi laadimine nurjus

en: Loading in progress...
et: Laadimine käib ...

en: Search...
et: Otsi ...

en: Refresh IMAP Folder List
et: Värskenda IMAP kaustaloendit

en: Folder Name:
et: Kausta nimi:

en: Slashes are not allowed in folder names.
et: Kaustanimes ei ole kaldkriipsud lubatud.

en: Empty folder name is not supported.
et: Kaustanime andmata jätmine ei ole toetatud.

en: Error during loading folders: %1
et: Tõrge kaustade laadimisel: %1

en: Load Folders
et: Kaustade laadimine

en: Select IMAP folder
et: IMAP kausta valimine

en: Click on button for selecting folder...
et: Kausta valimiseks klõpsa nupule ...
