korganizer - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Search &Directory Service
et: &Kataloogiteenuse otsing

[ctx: @title:window]
en: Configure Day Numbers
et: Päevanumbri seadistamine

en: Show Date Number
et: Päevanumbri näitamine

en: Show day number
et: Päevanumbri näitamine

en: Show days to end of year
et: Aasta lõpuni jäänud päevade arvu näitamine

en: Show both
et: Näidatakse mõlemat

en: This plugin shows information on a day's position in the year.
et: See plugin näitab päeva positsiooni aastas.

en: 1 day before the end of the year | %1 days before the end of the year
et[0]: 1 päev enne aasta lõppu
et[1]: %1 päeva enne aasta lõppu

en: 1 day since the beginning of the year,
     | %1 days since the beginning of the year,
et[0]: 1 päev enne aasta algust,
et[1]: %1 päeva enne aasta algust.

en: 1 day until the end of the year | %1 days until the end of the year
et[0]: 1 päev aasta lõpuni
et[1]: %1 päeva aasta lõpuni

[ctx: Week weekOfYear]
en: Week %1
et: %1. nädal

en: 1 week since the beginning of the year | %1 weeks since the beginning of the year
et[0]: 1 nädal enne aasta algust
et[1]: %1 nädalat enne aasta algust

[ctx: weekOfYear (year)]
en: %1 (%2)
et: %1. (%2)

[ctx: Week weekOfYear (year)]
en: Week %1 (%2)
et: %1. nädal (%2)

en: 1 week remaining | %1 weeks remaining
et[0]: 1 nädal jäänud
et[1]: %1 nädalat jäänud

en: 1 week until the end of the year | %1 weeks until the end of the year
et[0]: 1 nädal aasta lõpuni
et[1]: %1 nädalat aasta lõpuni

[ctx: weekOfYear / weeksTillEndOfYear]
en: %1 / %2
et: %1. / %2

[ctx: @title:window]
en: Configure Holidays
et: Pühade seadistamine

en: Use Israeli holidays
et: Juudi pühade kasutamine

en: Show weekly parsha
et: Iganädalase parsha näitamine

en: Show day of Omer
et: Omeri päeva näitamine

en: Show Chol HaMoed
et: Chol HaMoedi näitamine

en: This plugin provides the date in the Jewish calendar.
et: See plugin pakub kuupäevi juudi kalendri kohaselt.

en: This plugin displays the day's lunar phase (New, First, Last, Full). Currently, the phase is computed for noon at UTC; therefore, you should expect variations by 1 day in either direction.
et: See plugin näitab kuufaase (noorkuu, esimene veerand, täiskuu, viimane veerand). Praegu arvutatakse faasi aeg UTC aja keskpäeva järgi, nii et sõltuvalt kasutaja asukohast võib erinevus tegelikkusega olla kuni üks päev ette või taha.

[ctx: @title:window]
en: Configure Picture of the Day
et: Päevapildi seadistamine

en: Thumbnail Aspect Ratio Mode
et: Pisipildi proportsioon

en: Ignore aspect ratio
et: Proportsiooni eiratakse

en: The thumbnail will be scaled freely. The aspect ratio will not be preserved.
et: Pisipilti skaleeritakse vabalt, proportsiooni ei säilitata

en: Keep aspect ratio
et: Proportsioon säilitatakse

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as large as possible inside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
et: Pisipilt skaleeritakse proportsiooni säilitades antud ristküliku sees nii suureks, kui võimalik.

en: Keep aspect ratio by expanding
et: Proportsioon säilitatakse võimendades

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as small as possible outside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
et: Pisipilt skaleeritakse proportsiooni säilitades antud ristküliku sees nii väikeseks, kui võimalik.

en: Wikipedia POTD: %1
et: Wikipedia päevapilt: %1

en: Picture Page
et: Pildilehekülg

en: Loading...
et: Laadimine...

en: <qt>Loading <i>Picture of the Day</i>...</qt>
et: <qt><i>Päevapildi</i> laadimine...</qt>

en: <qt>This plugin provides the Wikipedia <i>Picture of the Day</i>.</qt>
et: <qt>See plugin võimaldab näha Wikipedia <i>päevapilti</i>.</qt>

en: This plugin provides links to Wikipedia's 'This Day in History' pages.
et: See plugin pakub linke Wikipedia 'Täna ajaloos' lehekülgedele.

en: This day in history
et: Täna ajaloos

[ctx: Qt date format used by the localized Wikipedia]
en: MMMM_d
et: d_MMMM

en: This month in history
et: Käesolev kuu ajaloos

[ctx: Qt date format used by the localized Wikipedia]
en: MMMM_yyyy
et: MMMM
