kdepim-addons - en to et translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
et: Markdowni plugina seadistamine

en: Failed to compile the Markdown document.
et: Markdowni dokumendi kompileerimine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Add Image
et: Pildi lisamine

en: Title:
et: Nimi:

en: Image Link:
et: Pildi link:

en: Alternate text:
et: Alternatiivne tekst:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
et: Lingi lisamine

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
et: Markdowni renderdamise eelvaatlus

en: Converter Error
et: Teisendaja tõrge

en: Add Title
et: Nime lisamine

en: Level %1
et: Tase %1

en: Horizontal Rule
et: Rõhtne joonlaud

en: Change Selected Text as Bold
et: Muuda valitud tekst rasvaseks

en: Change Selected Text as Italic
et: Muuda valitud tekst kaldkirjaks

en: Change Selected Text as Code
et: Muuda valitud tekst koodiks

en: Change Selected Text as Block Quote
et: Muuda valitud tekst tsitaadiplokiks

en: Add Link
et: Lingi lisamine

en: Add Image
et: Pildi lisamine

en: Generate HTML from markdown language.
et: HTMLi genereerimine Markdowni keele põhjal.
