kdepim-addons - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar...
eu: Egiaztatu «Gravatar»...

en: You have not selected any contacts.
eu: Ez duzu kontakturik hautatu.

en: No email found for this contact.
eu: Ez da kontaktu honen e-postarik aurkitu.

en: A contact group was selected.
eu: Kontaktu talde bat hautatu da.

en: Too many contacts selected.
eu: Kontaktu gehiegi hautatu dira.

en: Save Image
eu: Gorde irudia

en: Save Image URL
eu: Gorde irudiaren URLa

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
eu: Egiaztatu eta eguneratu «Gravatar»

en: Search
eu: Bilatu

en: Email:
eu: E-posta:

en: Search is impossible.
eu: Bilaketa ezinezkoa da.

en: No Gravatar Found.
eu: «Gravatar» ez da aurkitu.

en: Merge Contacts...
eu: Bateratu kontaktuak...

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
eu: Hautatu bateratu beharreko kontaktuak

en: merge
eu: bateratu

en: Select contacts that you really want to merge:
eu: Hautatu benetan bateratu nahi dituzun kontaktuak:

en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
eu: Hautatu bateratutako kontaktuak gordetzeko helbide-liburua:

en: Select All
eu: Hautatu dena

en: Deselect All
eu: Desautatu dena

en: Duplicate contact %1
eu: Bikoiztutako kontaktua %1

en: Contacts
eu: Kontaktuak

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
eu: Bikoiztutako kontaktua "%1" (%2 aldiz)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
eu: Bilatu eta hautatu bateratu beharreko bikoiztutako kontaktuak

en: Search in result...
eu: Bilatu emaitzan...

en: Select AddressBook:
eu: Hautatu helbide-liburua:

en: Merge
eu: Bateratu

en: Expand All
eu: Zabaldu dena

en: Collapse All
eu: Tolestu dena

en: You must select at least two elements.
eu: Gutxienez bi elementu hautatu behar dituzu.

en: No duplicated contact found.
eu: Ez da bikoiztutako kontakturik aurkitu.

en: No contacts selected.
eu: Ez da kontakturik hautatu.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
eu: Informazioa gal daiteke. Jarraitu, edo bateratu nahi duzuna neurrira egokitu nahi duzu?

en: Customize
eu: Neurrira egokitu

en: Automatic Merging
eu: Bateratze automatikoa

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
eu: Informazio batzuk ez dira hautatu. Informazio hori gal dezakezu. Bateratzen jarraitu nahi duzu?

en: Missing Selected Information
eu: Hautatutako informazioa falta da

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
eu: Urteurrena

en: Blog Feed
eu: Blog-jarioa

en: Profession
eu: Lanbidea

en: Office
eu: Bulegoa

en: Manager
eu: Kudeatzailea

en: Assistant
eu: Laguntzailea

en: Spouse
eu: Ezkontidea

en: (Undefined)
eu: (Definitu gabe)

en: Search Duplicate Contacts...
eu: Bilatu bikoiztutako kontaktuak...

en: No emails found in selected contacts.
eu: Hautatutako kontaktuetan ez da e-postarik aurkitu.

en: Send an email...
eu: Bidali e-posta bat...

en: No vCard created.
eu: Ez da «vCard»ik sortu.

en: Temporary file '%1' cannot be created
eu: Aldi baterako '%1' fitxategia ezin da sortu

en: Send vCards...
eu: Bidali «vCard»ak...
