kdepim-addons - en to eu translation catalogue (68 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
eu: A&ztertu gramatika (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
eu: Grammalecte plugina

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
eu: Konfiguratu Grammalecte

en: General
eu: Orokorra

en: Grammar Settings
eu: Gramatika ezarpenak

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
eu: Aukerak lortzea ezinezkoa da. Mesedez, egiaztatu «grammalected» instalatuta duzula.

en: Error during Extracting Options
eu: Errorea erauzteko aukeretan

en: Press Button for Reloading Settings
eu: Sakatu botoia ezarpenak birzamatzeko

en: Reload Settings
eu: Birzamatu ezarpenak

en: Python Path:
eu: Python-en bide-izena:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
eu: Gehitu 'grammalecte-cli.py' bide-izen osoa

en: Grammalecte Path:
eu: Grammalecte-ren bide-izena:

en: Python path is missing.
eu: Python-en bide-izena falta da.

en: Grammalecte path not found.
eu: Ez du aurkitu Grammalecte-ren bide-izena.

en: Grammalecte program file not found.
eu: Ez du aurkitu Grammalecte programaren fitxategia.

en: Grammalecte cli file not found.
eu: Ez du aurkitu Grammalecte «cli» fitxategia.

en: Grammalecte error
eu: Grammalecte-ren errorea

en: Any text to check.
eu: Egiaztatu beharreko edozein testu.

en: Replacement
eu: Ordezkatzea

en: Online Grammar Information
eu: Lerroko gramatika-informazioa

en: Check Again
eu: Egiaztatu berriz

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: See on: %1
eu: Ikusi hemen: %1

en: Close
eu: Itxi

en: &Check Grammar (LanguageTool)
eu: A&ztertu gramatika (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will send on a external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
eu: Ez duzu erabiltzen instantzia lokalik.
    Zure testua kanpoko web leku batera bidaliko da (https://languagetool.org/).
    Jarraitu nahi duzu?

en: Check Grammar with LanguageTool
eu: Aztertu gramatika «LanguageTool» erabiliz

en: LanguageTool Plugin
eu: LanguageTool plugina

en: English
eu: Ingelesa

en: Asturian
eu: Asturiera

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Breton
eu: Bretoiera

en: Catalan
eu: Katalana

en: Chinese
eu: Txinera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: English (Australian)
eu: Ingelesa (Australiakoa)

en: English (Canadian)
eu: Ingelesa (Kanadakoa)

en: Esperanto
eu: Esperantoa

en: French
eu: Frantsesa

en: Galician
eu: Galiziera

en: German
eu: Alemana

en: Greek
eu: Grekoa

en: Italian
eu: Italiera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Khmer
eu: Khemerera

en: Persian
eu: Persiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Portuguese
eu: Portugesa

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Spanish
eu: Gaztelania

en: Swedish
eu: Suediera

en: Tagalog
eu: Tagaloa

en: Tamil
eu: Tamilera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
eu: LanguageTool konfiguratzea

en: Use Local Instance
eu: Erabili instantzia lokala

en: Instance Path:
eu: Instantziaren bide-izena:

en: Language:
eu: Hizkuntza:

en: Refresh
eu: Freskatu

en: An error was reported: %1
eu: Errore baten berri eman du: %1

en: Failed to check grammar.
eu: Gramatika aztertzea huts egin du.

en: Check
eu: Aztertu

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
eu: Errore bat gertatu da hizkuntza erabilgarrien zerrenda zamatzen saiatzean:
    %1

en: List of Languages
eu: Hizkuntzen zerrenda
